Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173,

Wola bo jak sie przesiedzi pore kiedy sie pada to póxniej cał noc z gowy , jak organizm sie snu domaga to wwtedy trzeba sie dostosowac i go słuchac , póxniej on głupiejje jak sie tę pore przesiedzi zaczyna wariowac ize spania nici , tak mnie sie wydaje na zdrowy rozum , to musi byc z ewolucja zwiazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatniej nocy śniła się laska - fajna taka i żeby ja pocałować musiałem ustać na łóżku (znaczy się taka wysoka była) i teraz pytanie czy to było pragnienie czy obawa - tak mi się teraz przypomnialo :)

Dodam tylko że niski nie jestem bo jakieś 180 by się nazbieralo :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhig,

Mysle ze pargnienie z obawa , 2 w jednym , jak szampon z odzywka

 

-- 24 sie 2011, 00:47 --

 

Morfik,

Mne sie wydaje ze jak cos sie goni i to cieka to sie tego pragnie a podswiadomośc jest szczera jadnak a jak sa dziwne uczucia to sie tego pragnie i jednoczesnie obawia

sny sa odbiciem tego co w naszych głowach i marzeniach tylko mozg to dziwnie pokazuje wtedy bo jest jakby w zawieszeniu

 

-- 24 sie 2011, 00:51 --

 

Np Marta sniła ze idzie na poczte i nie pamieta adresu , mzoe podswiadomie ma ten strach w sobie ze kiedys wyjdzie z domu i ne wróci ze zapomni adresu i to sie odbija w takim snie

a ty gonisz i biegniesz za czyms czego pragnesz, chyba tot ak funkcjjonuje

 

-- 24 sie 2011, 00:52 --

 

Morfik, jakby to ał puapak to by ci sie sniła pułapka z ejestes gdzies zamkniety czy cos takiego a ty gonisz

moze ci sie dzisiaj przyzsni ale to mzoe byc zasugerowane ta rozmwą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło,że zgubiłam psiaka w mieście.Ten psiak do mnie zadzwonił,że jest tu i tu i mam przyjść po niego bo się boi sam przejść przez ulice :lol:

Podświadomie boje się że zgubie psa czy,że wpadnie pod samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×