Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, mojemu bratu się niedomykają przystawki,mamie też a poza tym ma przerost jednej komory icoś tam jeszcze,niewydolność,ale to chyba jako skutek

To takie poważne?nie wiedziałam.Brat ma poza tym guza mózgu więc nie czuje pewnie,że to od serca bo i tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Propranolol brałam kilka lat na trzęsące się ręce-u mnie to całe ciało się dygocze jak przy ataku padaczki

 

ale się dziś rozpisuje :oops: i nie nadążam,zbyt wolno ładuje

Zasięg też bo mam laptopa do łóżka,a nie chciało anteny mi się ściągać i mam teraz jak jam basko leniwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, właśnie, z Tobą bym chętnie wypalił kiedyś fajkę pokoju ;)

 

W ogóle poszedłem do kuchni, patrzę a tam z resztek moich płatków zostało już tylko opakowanie poharatane przez kotkę mojej mamy. Porażka, chyba się przejdę do nocnego po zakupy, w sumie fajna pogoda teraz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, przecież napisałem, że nie namawiam, a czy do złego to akurat polemizowałbym, bo alkohol jest w tym przypadku dużo gorszy :P

o....... i tu się muszę zgodzić :pirate:

Dobra, dobra tak sie czepilam dla zasady, ja tyko pije czasami takze w innych sprawach nie w temacie, podobno tak mowia , ale czy to prawda?

Ale napić sie z wami moge po kieliszeczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, MJ akurat obniża ciśnienie i uspakaja, wszystko jest kwestią odpowiedniej odmiany.

 

Noopii, no to nie śpij w ogóle, wypij sobie mocną kawę, w pracy następną, a jak wrócisz to się połóż spać ;) Ja tak żyję od dłuższego czasu, czasami jest ciężko wyrobić kilka dni pod rząd, ale mi się podoba nocny tryb życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ale Tesco nie działa 24/7 tak jak mój sklep za rogiem ;)

 

Ka_Po, od trawy się robi ciepło :D

 

-- Śr, 24 sie 2011, 03:56 --

 

Wirtualnie też można, ze znajomymi często palimy lub pijemy na ventrilo (coś jak skype), na ircu, fajnie jest w sumie, szczególnie jak się jednocześnie gra w jakąś strzelankę sieciową :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS,

Mnie sie wydaje ze jakby teraz Noopus zasnął to po 2 godzinach snu mogłby byc bardziej niekumaty niz jakby wogóle nie spał a tak pojdzie wróci ia jkby nie spał po południu wogole to moze o 24 by go zgięło. Ja tak kiedys zroiłam kilka razy i nawet udało mnie sie wtedy na troche jakoś tryb wyregulować tym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mamy nagrania naszych rozmów na bani i w trakcie gry, niezła beka jest, szczególnie jak się potem tego słucha na trzeźwo :P

 

-- Śr, 24 sie 2011, 03:57 --

 

tahela, ja też tak często próbuję, ale jak już zasnę to potrafię kilka razy potem wyłączać budzik i przespać ile się tylko da :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×