Skocz do zawartości
Nerwica.com

panika na egzaminie WORD


chlopak_1987_wro

Rekomendowane odpowiedzi

linka masz racje;p rzeczywiście niektórzy mają tu za dużo pewności:) i to może was gubi....byłam na kursie z kolesiem, który tez sporo jeżdził bez prawka i zdawał egzami ze mną....mnie zdał...przeniósł się do innego miasta...nie zdał...wrócił spowrotem i dalej się tak męczy. wydaje mi się, że jeżdząc wcvześniej nabywa się jakichś nawyków, które niekoniecznie mogą być dobre...i to was gubi....a tylko przy trzęsawce i chorych myślach można zdać...życząc powodzenia trzymam kciuki żeby w końcu się udało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego myślę, że jak ktoś ma wystarczające umiejętności, potrafi szybko i prawidłowo reagować to żaden stres i nerwica nie są w stanie przyćmić umiejętności. a więc moja rada kompletnie olej to co się z tobą dzieje, a skup się na szlifowaniu umiejętności i do przodu;p będzie dobrze:)

 

G. prawda. Jak wytłumaczysz fakt, że zdałem dopiero za 9-tym razem, pracując około 5 lat jako zawodowy kierowca?

 

ja Ci wytłumaczę :) kurs uczy tego , jak zdać egzamin. np. uczy tego jak zrobić łuk - jak w lusterku zobaczysz czubek pachołka to półtora obrotu kierownicą, potem pachołek między zagłówkami prostujesz kierownicę.

być może zawodowy kierowca na egzaminie (jak to możliwe być zawodowym kierowcą bez prawka? no chyba że alko, ale za to osobiście zabierałabym dożywotnio...) popełnia błędy dyskwalifikujące, ale popularne na co dzień? nie zatrzymywanie się przed strzałką, nie przepuszczanie pieszych znajdujących się 5m od przejścia, nie zwalnianie do 20km/h przed skrzyżowaniami równorzędnymi.

 

 

i tak btw jeśli chodzi o kierowców, to bardziej niebezpieczni są 'miszcze kierownicy' niż osoby zaraz po egzaminie.

 

a wracając do głównego wątku. czy to naprawdę jest powód do wizyty u psychologa? nie mówiąc o psychiatrze... zwykły stres przed egzaminem. mi też się trzęsły ręce i nogi. ale dałam radę. i na samochód i na motor. u mnie działało to tak, że w momencie złapania za kierownicę przechodził stres, skupiałam się na jeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×