Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dune, Ale aż takiego echa? Dalej jestem zdania że coś sobie wypłukałem (Nie licząc niewydolności i wylewów)

 

A Najbardziej to jutro się boje nie lekarza tylko taksówkarza (jego miny) który będzie mnie wiózł 400m do przychodni, bo ja za kółko nie wsiadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, taaaa w teorii to każdy jest mistrzem... ja wczoraj ludzi pocieszałam, doradzałam- leciałam jak burza i miałam w sobie takiego powera i nagle jebs... benzo, drink, bnzo, drink, benzo, drink, 2xbenzo, drink... potem chwila na sucho kiedy się pogrążałam w czarnych myślach i swoich wspomnieniach i nagle olśnienie... zostało mi jeszcze kilka tablet morfiny po operacji... tabsa... i odlot... druga... wylogowanie się... potem znów urwany film ale obudziłam sie w łóżku i jak policzyłam to brakowało jeszcze jednej morfy :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam sioe kłaść o 5 to po co skoro tzeba wstać o 7....szkoda posciel miętosic

 

A ja to wracam z roboty, jem śniadanie, kładę się do wyra ... a rano - jestem już po śniadaniu więc od razu wychodzę do roboty. Ubierać się nie muszę bo przecież na te kilka godzin nie opłaca się rozbierać, nie ? Czy jakoś tak ...

 

Dobry wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam sioe kłaść o 5 to po co skoro tzeba wstać o 7....szkoda posciel miętosic

 

A ja to wracam z roboty, jem śniadanie, kładę się do wyra ... a rano - jestem już po śniadaniu więc od razu wychodzę do roboty. Ubierać się nie muszę bo przecież na te kilka godzin nie opłaca się rozbierać, nie ? Czy jakoś tak ...

 

Dobry wszystkim.

 

zapomniałes ze sei wieczorem golisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×