Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam! Czasami mam tego dość!


mila.aga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! To, że mam nn dowiedziałam się oglądając pewien program na MTV, który pokazał życie trzech osób z nn. Program oglądałam przypadkiem, miałam przełączyć kiedy w pewnym momencie zauważyłam, że te osoby mają ten sam problem co ja. nawet niektóre rytuały mieliśmy podobne. Do tamtego dnia nie wiedziałam co mi jest, wstydziłam się powiedzieć o tym najbliższym, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam o tej chorobie. Oglądając to nastąpił przełom, uświadomiłam sobie, że nie jestem z tym sama. Jednak od tamtego czasu minęło kilka miesięcy a ja się nie leczę. Kiedy mam natrętne myśli czuję się tak okropnie, że czasami myślę, że lepiej gdybym mogła przerwać swoje życie. Nie umiem sobie z tym poradzić jest mi z tym ciężko, do tego dochodzą jeszcze te rytuały. Boję się, że wpadnę w taką depresję, że nie wytrzymam i sobie coś zrobię. Błagam poradźcie coś :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agus...nie możesz w ten sposób myslec,przerwanie swojego życia?No wiesz?

Sama widzisz, i zdajesz sobie z tego sprawe że nie jestes odosobnionym przypadkiem.Jest Ci cięzko...tak ,ale spróbuj cos z tym robic...wizyta u psychologa,zdobądź się na to,to nic strasznego,naprawdę :P ,a może tylko pomóc.

Tak Aga, ja myslę że od tego powinnaś zacząc...

Pozdrawiam Cię ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga,to naprawdę nic strasznego..zapyta pewnie jaki masz problem...ale uwierz Aguś,rozmowa sama z siebie będzie sie toczyła.Mam znajomą która jest strasznie zamknietą w sobie osobą i także bardzo sie bała takiej wizyty...rozmawiam z NIA teraz w tej chwili przez skype...,szkoda ze nie możesz tego usłyszec,jest baaardzo zadowolona z wizyty u psychologa,potrafiła sie otworzyc (choc ma zupełnie inne problemy niż My tutaj),ale chodzi o sam fakt--->o samą wizytę.

Aga ,pamietaj tylko ...szczerośc...bądź szczera,bo jesli tego nie zrobisz wyjdziesz z jakims dziwnym "niedosytem",ja sama tak miałam.

Naprawde nie obawiaj sie takiej wizyty,bedzie dobrze...i myslę że taka rozmowa pomoże Tobie.

Tego Ci życzę...powodzenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×