Skocz do zawartości
Nerwica.com

za chwile pojade zyleta po 2 tetnicach ;))) ;(((((((((((((((


zalamanyfacet

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej się czymś zająć. Widać, że ktoś po prostu chce zwrócić na siebie uwagę, podaje specjalnie jakiś numer, więc na 99% się nie zajebie, bo większość ludzi ma myśli samobójcze, ale niewiele osób się na to decyduje, a jeżeli już to raczej nie pisze takich tematów, tylko robi swoje. Oczywiście są wyjątki, ale bez przesady, codziennie ktoś umiera, codziennie się ktoś rodzi, tak już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mu się udała prowokacja, jak od razu ktoś zadzwonił :lol:

 

Lady_B, miałem na myśli coś, przez co nie będziesz się przejmować takimi ludźmi i ich marnymi prowokacjami. Może warto zrobić przerwę w spędzaniu czasu na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się udzielam na kilkunastu tematycznych forach, naprawdę nie trudno znaleźć alternatywę, wystarczy mieć konkretne zainteresowania, a jak interesuje Cię psychologia, to powinnaś dawno sobie wyrobić zdanie o tego typu tematach.

 

Ka_Po, no proszę Cię, ktoś ewidentnie chce zwrócić na siebie uwagę, a to świadczy o tym, że i tak na 99% się nie odważy, żeby się zabić, a za brak empatii możesz winić jedynie zjebane społeczeństwo, w którym żyjemy.

Tyle, powodzenia w ratowaniu prowokatorów. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech się idioci pozabijają. I tak za dużo ludzi żyje na świecie.

 

Swoją drogą gość się pewnie najebał albo naćpał i za kilka godzin mu przejdzie.

 

Można prosić o troszeczkę stonowane słownictwo?

 

Dziękuję.

 

Spoko, zły dzień miałem i strasznie mnie irytują takie tematy. Chyba ograniczę ilość spędzonego czasu na tym forum. ;)

 

 

"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"

Warhammer 40k?

 

Platon (prawdopodobnie), chociaż np. w filmie "Black Hawk Down" też był taki motyw, jak i w wielu innych miejscach jak chociażby gry czy literatura. Ogólnie popularny slogan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam wszystkich za moj idiotyczny post. Więc historia skonczyla sie tak, że pociąłem się jak debil...

Byłem w poniedzialek u psychiatry, który stwierdził nerwice lękową i ciężką depresje. Wypisał mi Escutil 10mg i przy atakach lękowych, o ile dobrze zrozumialem doraźnie Sedam 3mg.

Dodatkowo zapisałem się na 7 tygodniową kurację odwykową od alkoholu i narkotyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i pojawił się sprawca całego zamieszania...

Cieszę się że podjąłeś jakieś działania żeby sobie pomóc... Najtrudniejszy pierwszy krok... A w trudnych chwilach zawsze możesz wpaść do nas na forum pogadać... zawsze znajdzie się ktoś kto wysłucha i poradzi cosik

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×