Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie wiem czy by go mama puściła, 21 lat, przecież to nieodpowiedzialne wysyłać w świat dziecko w takim wieku. :P

noo dokładnie, poza tym Ka_Po czy dam radę, hmm taki kawał, jeszcze w lesie się zgubię po drodze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się u nas nie ma kanibali.

no to najwyżej mnie dziki staranują albo komary pogryzą... potem się jakoś doczołgam :mrgreen:

 

dziki u mnie na wymarciu,ale żmii pełno pełza :mrgreen:

 

Chyba nie lubisz wsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie w Trójmieście to chętnie wyjdę z domu, żeby się razem poszlajać po mieście :P

 

Zloty forumowe są świetne, nawet w dwie osoby, czasem się widuję z różnymi ludźmi, których znam z forów (for?) komputerowych, o grach, itp. Za jakiś czas szykujemy wypad w Bieszczady, ale wiadomo jak z tym jest, często komuś coś wypada w ostatniej chwili, ktoś inny też nie może, jeszcze inny ma za daleko i często takie wyjazdy się nie udają, ale jak już wyjdzie to wspomnienia są pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny. Nawet namiotu nie musi być - mogę spać w szałasie, jeśli ktoś mnie później oczyści z kleszczy. Śpiwór mam na Himalaje, więc nie zmarznę. Podniosę średnią wieku, ale mogę Wam to zrekompensować robiąc fotoreportaż. Ja w ogóle lubię wariackie pomysły, bo wtedy z reguły jest zabawa po pachy.

 

Sean1, w wieku 19 lat pojechałem za dziewczyną z Warszawy do Słonecznego Brzegu w Bułgarii via Budapeszt. To była połowa lat 70-tych, gdzie nawet porządnych map nie było. Tłukłem się tydzień przesiadając się z żiguli w syrenki, pabiedy i stare warszawy. W Rumunii było już trochę lepiej, bo były dacie. Minęło 35 lat, a pamiętam ten wyjazd do dzisiaj, a uśmiech dziewczyny w Słonecznym Brzegu wciąż stoi mi przed oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee no to musiała być niezła przygoda, zazdroszczę ;) W sumie ja tam nie mam problemów z oddalaniem się od domu, nawet jakbym miał to powiedzmy 19 lat to i bym na zlot w siną dal pojechał :mrgreen: W sumie na obozy się za dzieciaka jeździło jeszcze, ale to w sumie jak każdy. Kiedyś z kuzynem, właśnie tak z 2 lata temu zaplanowaliśmy w jednej chwili żeby pojechać sobie do Niemiec... problemem były jednak niskie fundusze na paliwo chociażby :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem co z tego (w)zlotu wyjdzie. W Warszawie od kilku tygodni nie możemy skompletować 3 osób na niedzielne spotkanie. Dziś zamiast spotkania forumowego wyszła randka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w sam raz coś dla nerwicowców, cisza, spokój i my...rozwrzeszczana gromada :mrgreen::mrgreen:

 

No ale tylko 4 domy !!!? :mrgreen: Czyli ze miasto daleko i nie ma szpitala w razie czego :mrgreen: To chyba dla osob w trwajacej wlasnie nerwicy za duze wyzwanie...

 

Ale ja poki co nie mam, wiec chetna jestem tez, jak termin mi bedzie pasowal... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w sam raz coś dla nerwicowców, cisza, spokój i my...rozwrzeszczana gromada :mrgreen::mrgreen:

 

No ale tylko 4 domy !!!? :mrgreen: Czyli ze miasto daleko i nie ma szpitala w razie czego :mrgreen: To chyba dla osob w trwajacej wlasnie nerwicy za duze wyzwanie...

 

Ale ja poki co nie mam, wiec chetna jestem tez, jak termin mi bedzie pasowal... :smile:

W razie czego mogę zrobić reanimacje, usta usta i te sprawy. :mrgreen:

O ile się zjawię ofc...

 

Właściwie to ja już byłem na jednym zlocie z tego forum na samym początku mojego tu pobytu 5 lat temu, było fajnie i gdyby okazało się, że ten zlot zamknąłby klamrę kompozycyjną pod tytułem zaburzenia nerwowe w moim życiu to też bym się bardzo ucieszył, marzenia...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×