Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem Cię Kasiu, ja też bardzo szybko się odzwyczajam. dopóki gdzieś chodzę/coś robię regularnie to jakoś się trzymam. ale jak przestaję i mam przerwę to potem jest dla mnie nie lada problemem wrócić do tego... najważniejsze to się przełamać. jak pójdziesz jutro to będzie już z górki... wiem, że przez Twoje złe samopoczucie fizyczne jeszcze Ci trudniej. :( może w końcu będą te wyniki ANA2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce mi się ciąć, bo potrzebuję ulgi, ale jak myślę o cięciu to chce mi się wymiotować. Chcę się uspokoić, więc myślę o Xanaxie, a Xanax chyba by spowodował wymioty. Chcę poleżeć i się uspokoić, ale nie mogę wytrzymać w miejscu, w dodatku gorąco mi i niedobrze. Wkurzona, pesymistycznie nastawiona do świata i wyprana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 28 lat.Nie mam pracy(szukam,szukam) nie mam chłopaka ..rodzina daleko..jak widze wszędzie dookoła pary,malżeństwa z dziećmi to mi się ryczeć chce.Nie spotykam wartościowych facetów, mimo tego ,że wyglądam ok,nikt się mną nie interesuje.Ostatni chlopak zerwal ze mną po miesiącu,by wrócić do byłęj.Pierwszy facet zerwał przez telefon zaręczyny i poszedl z inną.

Ludzie,czy ja jestem jakaś wadliwa?!

buuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×