Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Giuseppe Tornatore obejrzałem prawie wszystko i bardzo go cenię. "1900: człowiek legenda" jednak mnie nie zachwycił mimo świetnej muzyki Ennio Morricone. Tornatore za bardzo się w tym filmie zamerykańszczył :D Film zrobiony z amerykańskim rozmachem i fabuła taka rodem z Hollywoodu. To nie jest ten Tornatore, którego lubię za Cinema Paradiso, Malenę, Sprzedawcę marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowości nic od pół roku nie widzialem.

 

Dla mnie nowością jest każdy film, którego jeszcze nie widziałem. Rok produkcji czy z lektorem/bez lektora (czytaj: z zagłuszaczem/bez zagłuszacza) to jakieś śmieszne kryteria, którymi nigdy się nie kierowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordos (Grubasy)

Jak zostać królem

 

Grubasy - może być ciekawy (zanotowałem sobie tytuł. THX)

Jak zostać królem - też chyba warto obejrzeć, bo tych Oscarów za darmo mu nie dali.

 

Ale zaraz przypomniał mi się film "Człowiek, który chciał być królem" - jeden z lepszych filmów przygodowych w dobrej obsadzie: Sean Connery, Michael Caine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktos wczesniej wspominal o tym filmie ale naprawde, film jest cudowny

 

8-my dzień

 

moze ktos z Was mial okazje ogladać?

 

Jest niesamowity, opowiada historie doroslego mezczyzny z zespolem down'a

później poznaje biznesmena ktory prowadzi szare zycie, zyje w ciaglym stresie..

staja sie przyjaciolmi, w miedzy czasie wszystko sie zmienia..

naprawde piekna historia, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktos wczesniej wspominal o tym filmie ale naprawde, film jest cudowny

 

8-my dzień

 

moze ktos z Was mial okazje ogladać?

 

Nie dość, że miał okazję to jeszcze ją wykorzystał. :D Podzielam opinię, dobry i wart obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ulubiony "Zielona Mila" oglądałam kilka razy...

 

O ile nie jestem wielbicielem twórczości S. Kinga to, o dziwo, zarówno książkę jak i film odebrałem dobrze.

 

"Szczekające psy nie gryzą" obejrzane. Ubaw po pachy, choć miłośnicy psów mogą mieć mieszane uczucia. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szczekające psy nie gryzą" obejrzane. Ubaw po pachy, choć miłośnicy psów mogą mieć mieszane uczucia. :twisted:

 

Koniecznie obejrzyj inny film tego reżysera, "Zagadkę zbrodni". Moim zdaniem duuużo lepszy, choć ten też był niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miś wesołek, "Zagadka zbrodni" obejrzana już dawno. Z koreańskiej kinematografii trudno mnie tytułem zaskoczyć. Koreańskie kino wymiata. Szkoda, że tak niewielu ludzi do niego zagląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×