Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chlopak z depresja, a do tego gej?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale hmm no nie jest to regułą.Niektórzy mimo upływu wielu lat tkwią w takich związkach,co znaczy,że brak im tej dojrzałości....NIektórzy po prostu nie potrafią dorosnąć do takich decyzji...Przynajmniej nie bez jakiejś pomocy.Aczkolwiek nie bronie tutaj osób tkwiących w takich związkach...Dla mnie to jasne.że takie coś trzeba zakończyć.Jak już napisała Pinkii - szkoda życia na taki związek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko jest proste, ja się kieruję uczuciami.

 

Nie potrafiłbym z kimś być i się zmyć, bo mi się nie podoba, to raczej bycie z kimś bo jest wygodnie.

 

Zostawić chłopaka ?

Postawić mu ultimatum ?

 

Chłopak ma depresję, jest załamany i nie może się odnaleźć, nie wiecie czym to może skutkować, można mu pomóc, zachęcać go do pójścia do specjalisty, ale nie uważam, żeby stawianie ultiamtum było najlepszym wyjściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi czyli jezeli Twoja dziewczyna siedzialaby np. na forum dla singli prawdopodobnie umawiajacych sie na sex, poza tym podejrzewalbys ze sie z nimi juz widziala i Cie zdradzala to tez nie postrafilbys jej postawic ultimatum,zostawic jej?

Moja rada bylaby zostawic goscia bo to jakas mocno niezdrowa sytuacja, Ty pracujesz, a facet siedzi i debatuje sobie z gejami, pozniej jak wracsz to ma jeszcze Ciebie, jemu musi byc wygdonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeju...nie sadzilam, zw taka dyskusje tutaj rozplatam...

Sluchajcie, nie mialam nawet czasu wejsc na forum, bo ciale cos sie dzieje...

 

 

Sytuacja wyglada tak... Moze jestem glupia, ale postanowilam dac Mu ostatnia szanse... O romansowaniu na forach nie rozmawialam z Jego rodzicami, ale o depresji jak najbardziej... Bierze leki, ale nie chcial isc ze mna do psychiatry porozmawiac o tamtych ekscesach z facetami... Powiedzial, ze nigdy sie z nikim nie umawial i ze nie jest gejem... Ze to mnie kocha, ze wie co mysli i co czuje..

 

Jest poprawa... Po lekach... Zabral sie za robote... Widze ppoprawe, ale nie chce Go chwalic, bo boje sie, ze za przeproszeniem sie spiepszy...

 

Rozum w chwili kryzysowej mowil "uciekaj"! Serce nie pozwalalo ;((

 

Zobaczymy, co z tego bedzie... Moze jestem masochistka ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Twój chłopak jest gejem i rozpaczliwie próbuje stłumić swoje skłonności. Depresja to efekt postępowania wbrew swojej naturze. Wydaje mu się że da radę "być normalny", Ty jesteś dla niego taką bazą, potwierdzeniem że jeszcze nie jest z nim tak "źle". Prawdopodobnie brzydzi się swoich skłonności i samego siebie, nienawidzi się, potępia. Stąd olbrzymi konflikt moralny, depresja i zapewne myśli samobójcze.

 

Niektórzy homoseksualni mężczyźni przez całe swoje życie ukrywają swoją prawdziwą tożsamość. Nie jest to przypadek odosobniony czy niecodzienny (!) I tak, geje potrafią uprawiać seks z kobietami, ba płodzą nawet dzieci, chodzą do kościółka, uczestniczą w antygejowskich paradach - jednym słowem potrafią zrobić wiele.. Co nie oznacza że są szczęśliwi - szczególnie w tak homofobicznym kraju jak polska..

 

Co możesz zrobić: przede wszystkim pójść do specjalisty. (Potrzebujecie go oboje - zarówno Ty jak i Twój chłopak, niezależnie od tego czy on jest, czy nie jest gejem). Specjalista pokieruje Tobą co dalej, poradzi. Nie próbuj ciągnąć dalej tego sama, bo bardzo się poranisz.

Czego potrzebuje Twój chłopak: terapii. Dopóki nie zaczniecie działać (tj. profesjonalna terapia) lepiej przełożyć ostateczne decyzje typu rozstanie (liczę że domyślasz się dlaczego)

Dla zdrowia i spokoju sumienia, zrób sobie badania.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×