Skocz do zawartości
Nerwica.com

Reinkarnacja receptą na nerwice.


Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z nas ma problemy emocjonalne ściśle związane z lękiem przed chorobą,śmiercią swoją lub najbliższej osoby.Wielu z nas trzyma się rozpaczliwie myśli,ze ktoś mi doradzi,znajdzie receptę na obawy które skutecznie zatruwają codzienną egzystencję.Nie pomyśleliście,że przed nami miliardy bytów,nowych często lepszych wcieleń,że ten nasz pobyt na tej planecie to wynik zagięcia czasoprzestrzeni?Olewać codzienne"problemy"brać życie na gorąco ,bez strachów przez nas wymyślonych, lub przekazanych nam w genach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jak najbardziej prawdopodobne.Nie ma Boga bo On nie musi być zdefiniowany.On jest albo Go nie ma.To zależy czy jest nam potrzebny czy nie.Jeśli mamy problem to chętnie przyzywamy Go na pomoc.Wtedy jest.Jeśli nie mamy prośby do niebios to On chwilowo nie istnieje.Niebo i Piekło- to interpretacja miejsca niepotrzebnego; które jedno jest za słodkie,za mdłe,a w drugim jest za dużo dwutlenku węgla i występuje tam efekt cieplarniany- więc zbyt atrakcyjne nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś ten temat mi się nie podoba bo przepychanki religijne, która religia prawdziwa a która nie to chyba nie na tym forum :roll:

ale to mój punkt widzenia bo z drugiej strony porozmawiać o wszystkim

 

poganka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

– Co to było? Walnęliśmy w jakiegoś psa?

– Chyba jeżozwierza.

– Jakiego jeżozwierza?

– Takiego... dużego jeża.

– Grucha, czy ty naprawdę jesteś taki tępy? W tym kraju nie ma takich zwierząt! Jest żubr, bóbr, kurwa, łoś. Lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając – to są zwierzęta, które żyją w Polsce.

– Wszystko jedno, co to było, skoro już tego nie ma.

– Noo i tu się mylisz Grucha. Wiesz, co to jest reinkarnacja? Słyszałeś w swoim życiu taki dłuuugi wyraz? W prostych słowach chodzi o to, że po śmierci człowiek odradza się pod inną postacią, na przykład jako zwierzę. Może właśnie rozjechałeś kogoś ze swojej rodziny – wujka albo stryjka.

– Gówno prawda, mój stryjek żyje, pracuje w telewizji.

– A walizka?! O czym ty myślisz, Grucha! Śmieszy cię reinkarnacja. Twoja broszka, ale to stara i mądra religia, nie dla takich matołów jak ty. To, kim będziesz w przyszłym życiu, zależy od tego, jakie życie prowadziłeś do tej pory. Jedni po śmierci przyjmują postać tygrysa, sokoła albo lamparta.

– A inni?

– Jeżeli o ciebie chodzi, to nie wróżę ci żadnych rewelacji. Kaczka – to max, co może z ciebie być.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasionko,nie podoba się-nie komentujemy,nie czytamy,nie tracimy czasu.Nikt nikogo nie zmusza.Religia to także uwielbienie dla coca-coli.Temat dla Ciebie za ciężki-poczytaj romansidło lub "Rewię" albo coś w tym stylu. :pirate:

dla mnie to brzmi obraźliwie

nie jest dla mnie za ciężki tylko ten temat założony przez Ciebie odebrałam jako chwalenie się bo reinkarnacja jest kojarzona z tymi "co myślą" i jest modna pośród pseudo-inteligencji a ty najwyraźniej w nią nie wierzysz skoro z łatwością kogoś obrażasz

poza tym dla mnie sprawy religijne są intymną częścią i nie lubię uzewnętrzniania się z tym na forum

 

i mam prawo pisać co myślę na dany temat,przecież napisałam że "to mój punkt widzenia" i to nie było w obraźliwy sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiątko!Czujesz się obrażona,nic na to nie poradzę.Masz wybór:obrażać się lub nie.Wybrałaś to pierwsze.Mam nadzieję,że ten incydent nie położy się cieniem na dalszej Twojej egzystencji.Wierzę,że sobie poradzisz.Natomiast jeśli należysz do inteligencji(nie ważne co to znaczy) a nie do pół lub pseudo (jak w swoim poście zgrabnie to ujęłaś)to daj temu upust i w najbliższym możliwym terminie wstąp do MENS-y wszystkich nas o tym powiadamiając.Do tego czasu zalecam Tobie lekturę mniej ambitną niż moje przaśne posty. :pirate:

 

-- 18 lut 2011, 17:16 --

 

Wiara w reinkarnację jest nadzieją na dalszą mękę na ziemskim padole,jest szansa na to,że w kolejnym życiu będziemy mieć nerwicę,depresję lub inną odmianę choroby psychicznej zwanej z wiejska pierdolcem.Wolę wierzyć,że jak wyciągnę kopyta(nr.buta 43) to przeniosę się do Arkadii gdzie będę podrywał laski i żarł niezdrowe jedzenie bez szkody dla mojego żołądka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prymitywnego, przyziemnego podejscia jeszcze nie spotkałem. Dl amnie szok .. wierze w reinkarnacje bo chce podrywać laski w arkadii i jesc gowno. To sie nazywa duchowośc. Katolicy sa uważani za prymitywów. Zastanów sie co ty bredzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego" juz" wiesz co to ironia?Prowokacja?Sarkazm?Naucz się czytać między wierszami,nie wierz własnym oczom,nie wierz własnym uszom,a nie staniesz się powszechnym pośmiewiskiem.Jesteś tak całe życie na serio?Albo jesteś na emeryturze i masz podagrę -lub chodzisz do przedszkola do klasy starszaków- więc masz prawo być naiwnym. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grand protestant, naucz się pisać bez konieczności czytania miedzy wierszami ,

I zmień sobie własny wizerunek ,bo jest błędny . Pochlebiasz sobie jak mało kto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego" juz" wiesz co to ironia?Prowokacja?Sarkazm?Naucz się czytać między wierszami,nie wierz własnym oczom,nie wierz własnym uszom,a nie staniesz się powszechnym pośmiewiskiem.Jesteś tak całe życie na serio?Albo jesteś na emeryturze i masz podagrę -lub chodzisz do przedszkola do klasy starszaków- więc masz prawo być naiwnym. :pirate:

 

Nie załapałem w takim razie. Choć początkowo brałem to pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×