Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem nastoletniej żony i matki.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bylo mnie kilka dni juz 31 nowych postow .. szał :)

Czy niedelikatne jest podawanie tutaj tego typu linkow czy tytulow to indywidualna sprawa tych oto ludzi ktorzy sie tymi oto rzeczami wymieniaja :) Moze w nie odpowiednim watku , ale skoro juz to robta co chceta ... Moze i jestem z tego srednio zadowolona, bo ja tu pisalam ze to dla mnie problem a tu takie oto cos ale luz blues ..

Bylam u psychiatry . Nie uzyskalam tam niestety pomocy, tylko jakies leki ktore wykupilam ale postanowilam , ze brac ich nie bede bo nie widze potrzeby aby brac psychotropy - az tak zle nie jest :)

Mam przyjsc z mezem na psychoterapie . Moze , moze... Ale czy to pomoze ??? ..

Miedzy nami jest juz lepiej , tzn przynajmniej "siako tako" , bo wszystko jest ok oprocz tego , ze mało kiedy mu wierze;próbujemy to odbudować , czy sie da ? Wyjdzie w praniu :)

POZDRAWIAM.

 

-- 17 lut 2011, 16:17 --

 

Walentynki to niby takie glupie amerykanskie swieto ale jakos dzieki niemu odżyłam :) Poczulam w pełni , że ON jednak mnie kocha... I jakos dzieki takiemu dniu jak Walę Tynki jakos miedzy nami lepiej ..

 

A jeszcze co do mojej atrakcyjnosci po porodzie..

Moja waga przed ciaza to 55kg , teraz waze 49 kg.

Miałam spore rozstepy bedac w ciazy,ale naprawde poznikaly - BOG SIE CHYBA ZLITOWAŁ NADE MNA:))

Piersi tez mi nie obwisly ...

Czas dla niego wieczorem mialam zawsze , przeciez Maluszek kiedys usynal .. ? Nigdy nie odmowilam mu seksu z powodu zmeczenia ..

Kochalismy sie i kochamy , to chyba nie w tym problem .

Ostatnio wyjezdzal na prawie miesiac do Niemiec wiec oczywiste ze wtedy kochac to sie nie kochalismy...

ALE TO GO NIE TLUMACZY :) STARE ZNANE WSZYSTKIM POWIEDZENIE MOWI : Jak kocha to poczeka ......

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×