Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześc Wam ;D


zawada04426

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jestem nowa. Od ponad pól roku, czyli odkąd zaczęły się moje problemy, czytam rożne fora i można powiedzieć, ze prawie cały czas siedzę w internecie i szukam odpowiedzi na pytanie CO MI JEST????!!!! Nie chce mi się wierzyć, ze to nerwica, chociaż lekarze mnie o tym zapewniają! Boli mnie wszystko, od żołądka po głowę. Ja już nie wytrzymuje!!!! Wszystko zaczęło się w czerwcu 2010 r. Czułam straszny ból, wręcz kinach i piekacy, pod zebrami. Pózniej doszło do tego kucie w zoladku , w okolicach wątroby, serca,płuc, po prostu wszędzie! Pierwsze badania miałam robione w lipcu, były to tylko badania krwi- wszystko ok. Lekarz rodzinny powiedział, ze może to stres, za dużo pracy itd. Objawy nie ustepowaly, wręcz nasilaly się. Poszłam do angielskiej przychodni ( jestem za granica) . Zrobili mi ponowne badania krwi plus USG jamy brzusznej i wszystko było ok. Ponownie diagnoza był stres. Z dnia na dzień było coraz gorzej, codziennie poznałam z bezsilności, nie miałam nawet siły chodzić, bolało mnie wszystko, nawet mięśnie. Strasznie schudlam ( a naprawdę apetyt miałam ogromny)! W końcu, w październiku polecialam do Polski i zrobili mi szereg badań:

Prze

 

[Dodane po edycji:]

 

Prześwietlenie płuc- pełno małych guzkow, ale podobno po jakimś niewyleczonym zapaleniu płuc

Krew- ok

Mocz-ok

Badania krwi watrobowe-ok

Prześwietlenie kręgosłupa-ok

Gastroskopia- ostre zapalenie żołądka(podobno wywołane stresem)

USG- ok

Byłam rownież u psychiatry, po wywiadzie stwierdził nerwice. Przepisał leki,ale nie pomogły. Dalej się mecze. Ból jest wręcz rozrywajacy. Jakby miało mi jelita rozwalić razem z sercem, złożeniem i cała reszta! Jak naciskam mocno pod mostkiem to rownież mnie bardzo boli. I do tego jeszcze ten straszny ból głowy, codziennie! Błagam pomóżcie mi. Wyszukuje sobie cały czas jakieś choroby, moje objawy pasują mi do wszystkiego. Czy to możliwe , żeby nerwica wywołała takie bóle, nawet te "mechaniczne". a najgorsze jest to, ze nikt się mną nie przejmuje(oprócz rodziców) chłopak, brat, znajomi mówią, ze sobie to wszystko wmawiam. A ja już naprawdę nie mogę wytrzymać!!!! Błagam pomóżcie...

 

[Dodane po edycji:]

 

Przepraszam za błędy, ale pisze ze slownikiem i czasami wyskakuja mi inne słowa niż chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×