Skocz do zawartości
Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj.,

Dodaj swój słynny avatarek, bo ciężko Cię zidentyfikować.

 

 

 

Trochę mi teraz głupio ,że się dopominałam o ten temat bo się taka kłótnia rozpętała:(

Chociaż z drugiej strony: ruch się na forum zrobił wiec jakieś pozytywy też widzę:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolą wyjaśnienia panienką to ja byłam kiedyś.

.

 

 

no przykro mi, w takim razie , jeśli trzeba, szykuję się na ostrzeżenie, ale nie mogę się powstrzymać.. skoro panienką byłaś kiedyś, tzn że najmłodsza, to Ty nie jesteś...

 

czyli co.. jaka stara taka gł *pia?? :hide:

 

bo co jak co ale w tym temacie to nie popisałaś się zbytnią błyskotliwością i elokwencją w docinaniu moderatorom.. raczej takie.. :blabla: .. żeby sobie pogadać..

coś niesamowitego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi teraz głupio ,że się dopominałam o ten temat bo się taka kłótnia rozpętała:(

Chociaż z drugiej strony: ruch się na forum zrobił wiec jakieś pozytywy też widzę:)

 

Dobra klotnia nie jest zla! Zeby jeszcze zakonczyla sie zgoda to juz w ogole ;) Ale nie wiem,czy to mozliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra klotnia nie jest zla! Zeby jeszcze zakonczyla sie zgoda to juz w ogole ;) Ale nie wiem,czy to mozliwe :)

 

też tak myślę. nie jest zła dopóki ma jakieś granice przyzwoitości i nikt nikogo nie obraża :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc wątek homoseksualizmu. Najlepsze jest to, że kiedyś mieszkałem przez pół roku z ... dwoma gejami. Po zachowaniu nigdy byście nie domyślili się, że mogą mieć wspólne łóźko w jednej sypialni. Nie słyszałem nigdy ''dziwnych'' dźwięków, więc mi zupełnie takie towarzystwo nie przeszkadzało.Nikomu nie zaglądam pod kołdrę. Raczej chodzi mi o gejów aktywistów, przez których większość homoseksualistów ma bardziej przejebane w tym kraju. Przy następnym ''marszu równości'' z dumą będę ponownie stał w antywiecu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, no dostałąm od niej obraźliwą wiadomość na pw.

gdzie to zgłosić?

któremuś modowi/adminowi, wsio egal, byle był funkcyjnym

 

ed:

3 mody w tym samym momencie.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj., avatar :)

 

[Dodane po edycji:]

 

 

Dokladnie!!! Wszystkie wydarzenia na goraco, rano czytajacy dostaja juz odgrzane kotlety :D O tej godzinie w ogole najlepiej robic WSZYSTKO! :mrgreen: Ja ozywam wieczorami, rano nie da sie mnie za to dobudzic.

Marcja znów jesteśmy zgodne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro się tym zajmę, dziś idę spać..

coś niesamowitego..

ja rozumiem mieć doła, zły dzień, zaznaczyć że " źle mi dziś".. ale żeby tak nagle na kogoś bezpodstawnie naskakiwać?

w głowie się nie mieści....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×