Skocz do zawartości
Nerwica.com

Serwus jestem Nerwus!!!


kaysha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich użytkowników tego forum, którzy podobnie jak ja zmagają sie z nerwicą. Jestem nowa na tym forum i może napiszę parę słów o sobie. Otóz od dziecka choruję na nerwicę natręctw która przebiega u mnie etapami- raz pojawia sie potem zanika. Ale bywają u mnie stany bardzo krytyczne, gdzie nie mogę dłużej sobie z tym poradzić i na ogół kończy sie to cieżką depresją. Miewam przy tym rónież stany lekowe, fobie społeczną, hipochondryzm- ogółem mówiąc wszystkie najgorsze stany jakie neurotyk może mieć:( .Od 6 miesiecy zaczęłam zażywać Seroxat, który jest na tego typu sprawy.Lekarz zalecił brać mi na początek pół tabletki.Po 3 tygodniacvh od ich brania mój stan psychiczny bardzo sie poprawił, natrectwa mineły w 90%, a jak sie pojawiały to nie bałam sie ich i byłam zadowolona z życia.Ale jak to w tej chorobie bywa, niewiadomo skąd wszystko miesiąc temu powróciło, czyli myśli natrętne, potem lęki z tego powodu, dołaczyła sie depresja, która całkowicie połozyla mnie na łopatki.Miałam ostanio takie stany, że nie mogłam zwlec sie z łóżka, natomoast wyjście na dwór było dla mnie ogromnym wysiłkiem, nie mówiąc już o prostych sprawach domowych.Tydzień temu poszlam do mojego lekarza, i zalecil mi bym zaczęła sobie brać teraz 1 tabletke Seroxatu i po tygodniu mi przejdzie.Z niecierpliwością czekam kiedy to ustapi, bo naprawde jest mi z tym wszystkim bardzo ciężko zyć.Czuje sie też taka samotna i mam nadzieje,że właśnie na tym forum poznam Zyczliwych ludzi z podobnymi problemami , z którymi będe mogła zawrzeć przyjaźń i dzielić sie problemami. Pozdrawiam Was

tapeta_014.jpg.5dd363f700b340adce3527c480147889.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

To forum jest naprawdę b. wyjątkowo przyjazne, jak na forum. Fajnie, że nas znalazłaś. :)

 

Tydzień temu poszlam do mojego lekarza, i zalecil mi bym zaczęła sobie brać teraz 1 tabletke Seroxatu i po tygodniu mi przejdzie

Tzn. mniej więcej dzisiaj powinien być ten dzień, kiedy to przejdzie? Lekarz podał przybliżony czas efektu, ale by to sprawdzić - przypomnij sobie swój stan sprzed 6 dni. Zauważasz różnicę, jakąkolwiek poprawę? :) Życzę Ci tej poprawy!

Czuje sie też taka samotna i mam nadzieje,że właśnie na tym forum poznam Zyczliwych ludzi z podobnymi problemami , z którymi będe mogła zawrzeć przyjaźń i dzielić sie problemami

Ogólnie ja tez czułam się troszkę samotna (ja czasem czuję się samotna nawet przebywając z moimi przyjaciółmi ), ale gdy zaczęłam pisać na forum...przekonałam się, że mam gdzie wracać :) .

Po prostu my się tu wszyscy rozumiemy. I staramy rozumieć. A moja prawdziwa przyjaciółka, bez zachwiań emocjonalnych (takich jakie ja mam) nie mam pojęcia, czy wiedziałaby, jak mi pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×