Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma tak dobrze

 

wiedziałaś, że chojrakowa jest zdolna przytargać ze sklepu do którego jest 10minut marszem 10kg żarcie dla psów, parę kartonów mleka i inne ciekawe rzeczy? :pirate:

zamierzam się upodlić i tego dokonać, jak co jakiś czas, odmawiając wszystkim współczującym mi ludziom pomocy i targając to gówno z przystankami co chwila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, ja ci mogę posprzątać serio

Wczoraj posprzątałam swoją norę wraz z umyciem okien i podłóg (plus pastowanie i froterowanie) i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze dzisiaj powtórka z rozrywki

 

wypijemy kawsko?

 

To może i do mnie wpadniesz Hania? Zapraszam Cię. Stawiam kawę, naleśniki, wino, co tam tylko zapragniesz. :) Mam wszystkie narzędzia potrzebne do sprzątania. :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Shadowmere, u mnie najgorzej jest z rana. Czym później tym lepiej. Co nie znaczy, że dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczepił mnie pan menel i stwierdził, że jestem śliczna :lol: a potem, że miła (niby mało wiarygodne słowa, ale było mi bardzo miło, choć strasznie się skrępowałam)... i nawet nie poprosił o pieniądze na wino :shock:

 

Zmarzłeś dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemądry - menel też człowiek :P I jego słowa pozytywnie mnie zaskoczyły ;)

 

Mam dobry humor i to bardzo. Za szybko odpowiadacie, no :roll:

 

Jak długo potrafił(a)byś wytrzymać bez obecności drugiej osoby w swoim życiu? (chodzi mi nawet o panią w warzywniaku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×