Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie, nawet jestem po rozmowie z księdzem, bo chciałam mu oznajmić, że nie zgadzam się z wieloma rzeczami, ale wierzę w Boga - poszliśmy na pewien kompromis, a teraz ja i tak robię swoje, mam tylko tę satysfakcję, że powiedziałam o tym wprost przedstawicielowi kościoła. Ja raczej wierzę w absolut niż w Boga osobowego (ale bardzo podoba mi się pomysł, aby istniał jako postać). Nie wiem jak to dokładnie opisać, bez niepotrzebnego lania wody ;)

 

Masz czasami problemy w konkretnym wyrażaniu swoich myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś jadłam, więc dziękuje, tym bardziej że mama mnie teraz karmi marchewką, bo oglądała dzisiejsze Rozmowy w Toku i się martwi niepotrzebnie ;)

 

Potrafisz zaufać drugiej osobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie wiem :)

 

Stajesz naga/nagi na stadionie pełnym osób, co zakrywasz? (pytanie podchwytliwe)... dobra sama odpowiem - twarz, żeby nikt Cie nie rozpoznał ;)

 

Jako dziecko miałaś/eś swoją bazę? (chyba już kiedyś zadałam to pytanie? albo mam déjà vu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej miło je wspominam, nawet te najstraszniejsze, żałuję tylko jednej rzeczy, którą powiedziałam koleżance z klasy, mimo że ją potem przeprosiłam i mi wybaczyła to ja do tej pory mam wyrzuty... po 18 latach, bo nadal to pamiętam :shock:

 

Potrafisz sobie wybaczyć zło, które wyrządziłaś/eś innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×