Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znalezienie drugiej połówki po 35 roku?


montechristo

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja nie jestem kobietą. Nie muszę być piękny.

 

chyba ze mną nie tak..

Niemądry, strasznie mnie dziś drażnisz swoimi wypowiedziami..

może mam gorszy dzień..

 

po prostu postaram się nie czytać co wypisujesz..

ale chce mi się rzygać ,jak to czytam

 

dobra, idę zakopać się pod kołdre

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamto było ironią. Chodziło o to, że żadna z tych rzeczy nie jest seksi
Wiem, wiem, w ironii czuję się bardzo dobrze :smile: aż za dobrze, bo często ja się śmieje a wszyscy dookoła nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zwracam uwagę, czy facet ma miłą skórę..

najgorzej jak jest szorstka i się "łuszczy".. och... to facet musiałby mi mocno zawrócić w głowie, żebym pomimo tego miała ochotę się przytulać do niego :D

 

poza tym oczy..

uwielbiam brązowe lub niebieskie

 

głos..

tak, głos jest ważny :roll:

 

i pośladki..

nie wiem czemu, lubię jędrne, męskie tyłeczki :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

acha.. i jeszcze uwielbiam jak facet ma taką długość włosów,że można wplatać w nie palce..

 

no i zapach..

uwielbiam niuchać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapach - zdecydowanie facet musi przyjemnie pachnieć :smile:, poza tym dłonie - czyste paznokcie - koniecznie. Włosy - nie lubię długiego kudła u facetów i zarostu - żadnych wąsów, bródki i innych takich.......nie wspominam o takich rzeczach jak czyste włosy, lub nie posiadanie braków w uzębieniu - bo to chyba podstawowe warunki bytowania pośród ludzi ;)

 

Poza tym, najbardziej seksowną częścią ciała u faceta moim zdaniem są...plecy - lubię szerokie barki ( wiecie mój ideał ; chłop śląski w barach szeroki w du.pie wąski :lol:) i wąską talię u faceta...dlatego podobają mi się pływacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzydzieści pięć lat, i nieco więcej, to raczej nie najdogodniejszy moment w życiu by rozglądać się za drugą połówką. Co bardziej smakowite kąski są już dawno nie do wzięcia, bądź stanowią tak wysoko ustawioną poprzeczkę, że lepiej od razu dać sobie spokój. Można ewentualnie liczyć na kobietę z tzw. "odzysku", która to opcja również niestety posiada swoje, liczne z reguły, mankamenty :?. Być może w opinii wielu młodych duchem istnieje wciąż całkiem spore prawdopodobieństwo nawiązania interesującej znajomości z dużo młodszą od siebie dziewczyną, ale... jakby to powiedzieć, to nie jest "kurna" to! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to uroda na 2 plan przechodzi.

Teraz niech kazdy z nas pomysli......ile wartosci ma w sobie nasze cialo????

Oczywista sprawa jest iz atrakcyjnosc jest wazna - ale czy jest piorytetowa......

Myslac o tym wszystkim jak dzisiaj spoglada sie na atrakcyjnosc, mas media - kreowania idealnego partnera,idola.

A nikt nie bierze pod uwage takiej rzeczy......czym jest nasze cialo????

Jak pomysle co bedzie jak bedziemy miec 70,75,80 lat.......gdzie nasza atrakcyjnosc???co sie z nia stanie???

A wszystko sprowadza sie do jednego, jak nas pochowaja to co po nas zostanie, co bedzie z naszym cialem.....

Cialo to tylko materia,jak sie polozymy w sali szpitalnej, czy w hospicjum - jak ktos przy nas nie zrobi to zgnijemy we wlasnych odchopdach....

 

I to wlasnie jest cialo, jak wspomne powyzszy post ze paluszki,ze wloski, ze zero brzuszka itp, itd....

doszukujmy sie w swoim partnerstwie atrakcyjnosci duchowej,mentalnej - bo z tym bedziemy zyli przez dludie,dlugie lata.

I jesli bedziemy w dobrej kondycji na tych poziomach to........tu upatruje sensu partnerstwa ze swoja drugo polowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×