Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to mozliwe??


bezradny lodz

Rekomendowane odpowiedzi

hej:)

Ja mam 22 lata i nie jestem jakos szczegolnie doswiadczony, wiec nie nadaje sie na towarzysza rozmow. ALe jako ze mam male doswiadczenie z nerwica, to podsune ci pare pomyslow:) ok?

 

PO pierwsze ta SSStraSSSSZZZZnAAA NEEErwiCCCCa jak ja nazywasz, to bzdura. To tylko ogolna nazwa dla powtarzajacego sie u wszystkich ludzi zestawu problemow, trudnych emocji, i wyucznych zlych postaw, powodujacych je. Nic szczegolnego, choc wiem, ze ciezko ci w to uwierzyc. Ale tak jest, zobaczysz za jakis czas, jak sobie z tym poradzisz.

Na pytanie czy sie z niej wychodzi chyba nie musze odpowiadac. Jakby sie nie wychodzilo, to by nikt tego forum nie zalozyl. Wizyty tutaj pomoga ci odnalesc sie wsrod problemow, dostac pare rad, przyspieszyc proces, dostac wsparcie w trudnych chwilach, bedziesz mogl zobaczyc ze takich samych jak ty jest hohoho....ze 30% spoleczenstwa. (choc wielu woli miec nerwice, zamiast szukac rozwiazania, bo wydaje im sie, ze tak lepiej)

 

Pierwsze kroki skieruj do poradni psychologicznej. Jezeli masz powazne problemy, to nie zaszkodzi wizyta u psychiatry, po leki na uspokojenie. Ale psycholog to podstawa, bo tam sie dowiesz o co biega.

Osob, ktore wyszly z tego jest setki, tysiace, jesli nie miliony. Na forum tez pelno takich, choc ciezko ich spotkac, bo maja juz ciekawsze zajecia, niz zajmowanie sie problemami.

 

Zebys mial cos na poczatek, to polecam ci:

http://moja-nerwica.republika.pl/

i ksiazke oswoic lek na chomiku do sciagniecia - http://chomikuj.pl/betty347?fid=9106070

 

Dobrze by ci zrobilo jakbys sie wygadal komus - zrob to na forum, albo lepiej, pogadaj z kims znajomym lub z rodziny. Wspolnie zawsze latwiej.

Nie czekaj, dzialaj, rozwiazuj swoje problemy. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej skonczysz.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×