Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kiedy przestane sie bac...:((


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

od prawie 5 miesiecy zmagam sie z nerwica lękowa , natręctw doszlo z.o od wczoraj biore saroxat 20mg... lęki siegaja chwilami zenitu.. strach przed nadejsciem nocy , lecaca pszczola i juz lek ze mogla by byc u mnie w gardle...jest tego mnustwo... z kad to sie bierze?? dzis znalazlem cos takiego...

 

Objawy zespołu serotoninowego [edytuj]

ból głowy

halucynacje

podwyższona temperatura ciała

sztywność mięśni

bezsenność

przyspieszenie toku myślenia

nadmierne pocenie się

nadciśnienie tętnicze

zwiększona częstotliwość akcji serca

nudności

wymioty

biegunka

drgawki

zagubienie

niepokój

zaczerwienienie skóry

poszerzenie źrenic

może prowadzić do śpiączki i śmierci.

 

ja mam sporo z tego... czy to znaczy ze umre??zapadne w spiaczke... a moze zwariuje?? wyszedl ktos z nl...?? pomozcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od prawie 5 miesiecy zmagam sie z nerwica lękowa , natręctw

 

wyszedl ktos z nl...?? pomozcie..

 

po pierwsze to Ty z NL nie wyjdziesz, bo jej nie masz. przypomnij sobie diagnozę swojego lekarza, zacznij się leczyć pod tym kątem i przestań w końcu zakładać masę bezcelowych tematów o tej samej tematyce.

Twoja chęć zwrócenia na siebie uwagi mnie rozpiernicza na milion kawałków :mhm:

 

poczytaj:

http://bpd.szybkanauka.net/

 

ja mam sporo z tego... czy to znaczy ze umre??zapadne w spiaczke... a moze zwariuje??

wszyscy umrzemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes ostatnia osoba ktora chcial bym aby zwracala na mnie uwage... powaga.. po 2 gie to tylko podejrzenie do testow ale o tym nie masz pojecia... po 3 cie diagnoza postawiona przez 3 psych,. brzmi silna nerwica lękowa z ostrymi atakami paniki oraz nastepstwem natrectw nerwicowych.. mam prosbe nie wpisuj sie pod moimi postami... ok chociaz tyle zrob dla mnie , poprostu zignoruj mnie i to ze wogole mnie znasz... dzieki , a teraz pozwol ze bede sie dalej nad soba rozczulal.. bo nie radze sobie z tym.. niechce sie nafaszerowac lekami i byc jak roslina albo wypic polowke i jutro miec jazde... z tego co wiem kiedys nie bylas taka madra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy jestem normalny to wiem ze sobie wkrecam...kiedy dopada mnie mocny atak... trace kontrole , chce sie ratowac.. to silniejsze odemnie :why:

 

 

ja mam podobnie. Ale to tylko zniekształcenie poznawcze. Idź na terapie.

Mi pomaga.

Nieraz też mam różne fazy.

Nie bez kozery leczymy się u psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes ostatnia osoba ktora chcial bym aby zwracala na mnie uwage... powaga..

Grzesiu, nie ważne którą z kolei jestem osobą, chodzi o to, że chcę Cię uświadomić trochę. nie przestanę zwracać na Ciebie uwagi, tylko dlatego,że stało się jak się stało. I wbrew temu co myślisz - nie pisze tego złośliwie. po prostu chcę Ci pomóc nakreślić pewne rzeczy, których w tej chwili nie dostrzegasz, albo po prostu nie zdajesz sobie z nich sprawy. Na tym m.in. polega border. Nie rozumiesz pewnych mechanizmów i robisz coś, bo tak sobie wcześniej to zakodowałeś.

A czasami po prostu trzeba Ci puścić krótką piłkę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby być jak roślina, to musiałbyś jeść naprawdę znaczne dawki leków. O to się nie martw gregory i zrób jeden ważny krok.

Staraj się nie szukać w internecie tego co Ci jest i czytać o objawach nerwicy, tylko trzymaj się wersji, że ją masz i tyle.

Czytając będziesz się tylko nakręcał ( chiwlowo uspokajał, a potem źle czuł )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×