Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak odzyskać radość życia?


linett

Rekomendowane odpowiedzi

linett, Możesz leczyć się w każdym województwie jakie ci się podoba. Do psychiatry nie potrzebujesz skierowania - do psychologa owszem. Skierowanie może wystawić ci lekarz pierwszego kontaktu lub psychiatra - sugerowałabym to drugie. Psychiatra postawi diagnozę, zaproponuje leki - na które możesz się zgodzić lub nie i da skierowanie do psychologa. Na terapię na NFZ się troszkę czeka - ale przynajmniej jest bezpłatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Odpisuję na Twój post choć nie bardzo wiem jak mogę Ci pomóc.Sam jestem w podobnej sytuacji,rano jak wstaję to mam wrażenie takiego bezsensu że nawet nie wiem jak to opisać.Najgorsze w tym wszystkim jest to że pozornie powinienem być szczęśliwy,mam to co wielu by chciało mieć.Wiem jedno ,ktoś kto nie jest w twojej sytuacji nigdy Cię nie zrozumie i będzie Ci mówił tak jak mi-Przestań zdziwiać,weź się w garść itp.Po prostu zrób tak jak ja,idź do lekarza,samo nie przejdzie,co najwyżej będzie gorzej!Ja trafiłem na bardzo miłą panią doktor i co prawda nie poprawiło mi się ale samo rozmowa przynajmniej na chwilę działa na mnie krzepiąco.Chyba jedyna osoba która mnie rozumie.Od 2 tygodni zażywam leki,po których czuję się co prawda parszywie ale dolegliwości podobno mają ustąpić i ma być lepiej.Tak więc namawiam na pójście do lekarza,na pewno Ci nie zaszkodzi amoże będzie lepiej.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce przerobić swojego ojca.

Obecnie chodzę do kobiety. Z nią będzie mi b. trudno przerobić ojca ( bazując na przeniesieniu). Jeśli byłaby dobra to może dałabym radę jednak aż tak bardzo nie jestem z niej zadowolona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×