Skocz do zawartości
Nerwica.com

napad leku


adhab

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to napad leku: przez prawie 7 miesiecy bylem spokojny, nigdzie sie nie wloczylem, mowie tu o jakims piciu/imprezach, po czym nagle dzisiaj dostaje nerwow, robie sie mokry, caly sie trzese, brzuch mnie az boli i czuje ze musze wyjsc na miasto isc na impreze i pic, tak nagle nie wiadomo skad, a wiem ze u mnie impreza to picie min przez 24h

 

co ja mam robic w tej sytuacji, czy kltos ma podobnie jak sobier z tym poradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to napad leku: przez prawie 7 miesiecy bylem spokojny, nigdzie sie nie wloczylem, mowie tu o jakims piciu/imprezach, po czym nagle dzisiaj dostaje nerwow, robie sie mokry, caly sie trzese, brzuch mnie az boli i czuje ze musze wyjsc na miasto isc na impreze i pic, tak nagle nie wiadomo skad, a wiem ze u mnie impreza to picie min przez 24h

 

co ja mam robic w tej sytuacji, czy kltos ma podobnie jak sobier z tym poradzic

 

dobry jestes..pijesz minimum przez 24 godziny i potem siè dziwisz ,ze masz lèki???to przeciez,czlowieka bez nerwicy by straszylo,gdyby chlal przez calà dobè albo i dluzej 8) uczucie,ze musisz siè napic-wystèpuje u Ciebie czèsto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie wygląda na napad nerwicowy ale kto wie.

 

Ale Ty chcesz iść na imprezę czy nie chcesz iść ale czujesz że MUSISZ?

 

A czujesz lęk, panikę?

 

Swoją drogą picie 24h na dobę nie jest zdrowe i nawet jeśli masz jakieś nerwicowe jazdy to wcale bym się nie zdziwiła :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie chce isc, ale czuje ze musze trzese sie caly, a odnosnie picia przez 24h to to jest konsekwencja wyjscia mojego, caly jestem mokry i nie wiem dlaczego nagle musze isc ni9e wiem czemu;9

 

nie czuje "ssania' do alkoholu, ale jakis napad ze musze isc nie wiem dlaczego

czuje lek, zdenerwowanie, jestem nadpobudliwy podekscytowany, czuje lek ale taki nie zdefiniowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×