Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć Wam !


Usagi87

Rekomendowane odpowiedzi

Ello,

mam na imię Anka i mam 23 lata.

Trafiłam na to forum przez przypadek od kiedy ponownie po 3 latach od zdiagnozowanego epizodu depresyjnego,ponownie musiałam rozpocząć kurację lekami.Tym razem jestem jednak pewna że to nerwica. Bo zaczęło się nagle,uderzyło w to co kocham najbardziej (mojego chłopaka) i nie chce ze mnie zleźć (nie wiem czy go kocham,ale jak czytałam to dotyczy wielu użytkowników tego forum:P) Tzn,mam natrętne myśli które często nie dają mi żyć. A to że wykładowca na uczelni słyszał jak go obgadywałam i na pewno będzie chciał mnie "ulać", a to że mając kontakt z osobą zakażoną jakąś chorobą na pewno się nią zaraziłam itp. to mi nie daje żyć całymi tygodniami.

Dodam że dzieciństwo miałam raczej trudne,wychowałam się bez ojca. Mieszkam z mamą która od wielu lat leczy się na chorobę afektywną dwubiegunową.Byłam świadkiem wielu jej ataków manii i może to mi w głowie przestawiło.

Do grona moich zainteresowań należy gra na gitarze, rysowanie, muzyka oraz polityka krajów angielskiego obszaru językowego. Studiuję filologię angielską (zaocznie). W chwili obecnej mój stan emocjonalny przeszkadza mi jednak w podjęciu pracy.

No,to tyle. Pozdrawiam wszystkich nerwusków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usagi87, Witaj też miałem taki wątpliwości nawet raz zerwałem :/

Teraz chodzę na terapię i nie miałem żadnych wątpliwości od stycznia :)

Chodziłaś kiedyś na terapię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam umówioną wizytę u psychologa na 10.03. Mam nadzieję że pomoże.

Za to do psychiatry na pierwszą kontrolę idę już 8-ego marca.

Biorę rano Sertagen a na noc Nantarid. W razie zwiększonego lęku kazano mi też brać doraźnie Tranxene :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×