Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja z urojeniami ???


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Tydzień temu wróciłem ze szpitala ! :)

Jak było ?

Powiem szczerze że nie najgorzej. Starałem sie to traktować bardziej jako kolonie/obóz a nie pobyt w szpitalu. Chociaż nie było łatwo. Tam byłem zdany tylko i wyłącznie na siebie. Jeżeli chodzi o dzień w szpitalu:

 

7.30 - Pobudka/ leki

8.00 - Śniadanie (bardzo marne)

10.00 - Rozmowa z psychologiem (co trzy dni)

12.00 - Obiad

13.00-15.00 - Zajęcia szkolne

15.30 - Leki

16.00-17.00 - Zajęcia szkolne

18.00 - Kolacja

21.00 - Leki

22.00 -Cisza nocna

 

Czyli żadna rewelacja.

Diagnoza : Nerwica Depresyjno-Lękowa

 

Jednak tydzień po powrocie ze szpitala, zacząły się dziać dziwne sprawy. Miałem ataki. Byłem przekonany o tym, że nie posiadam żołądka i jelit, w wyniku czego nic nie jadłem przez 2 dni. Przedwczoraj zdarzył się kolejny atak. Tym razem byłem święcie przekonany o tym że nie mam ręki, co doprowadziło do wielkorotnych i głębokich cięć, w celu upewnienia się że ta ręka jest. O objawach powiedziałem rodzicom i psychologowi. W czwartek idę do psychiatry, i jemu też muszę o tym powiedziec.

Czy myślicie, że diagnoza w szpitalu mogła być błędna. Zastanawia mnie to że nie wykonano mi tam ani jednego testu, a wciągu 4 tyg pobytu w zakładzie rozmawiałem z psychologiem 5 razy :(. Czy tego typu urojenia mogą występować w nerwicy lub depresji ? A może to początki zaburzenia schizotypowego ?

Pozdrawiam wszystkich i proszę o odp.

 

Aktualne leki:

Rano - Asentra 50 mg

Wieczór - Lerivon - 30 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, poczytaj oderalizacji i depresonalizacji, to sa normalne objawy w nerwicy. Ale dziwne ze nie miales ani wywiadu ani testu, moim zdaniem malo profesjonalne to bylo. A gdzie wizyta u psychiatry? Wydaje mi sie, ze to inaczej powinno byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×