Skocz do zawartości
Nerwica.com

Polecam mnie pomogło


KASICA240

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze tą "cudowną osobą" jest autorka tego postu... zresztą jest to antyreklama twojego sposobu na zarobek bo żadnych cudownych metod leczenia wszelkich chorób nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to forma psychoterapii poprzez powiedzmy zabawę ,wszystko połączone w jedną całość ,oswajanie lęku relaksacja itp..Metoda 1000 kroków są to poszczególne zadania na każdy dzień które maja oddziaływać na naszą psychikę.Nie jestem autorką tego pomysłu ,link zanalazłam na forum i spróbowałam ,jestem w stałym kontakcie z ta panią płaci sie jedynie raz za opracowanie terapii ,potem kontakt jest darmowy.Znalazłam cos nowego godnego uwagi wiec chciałam się podzielic z wami ,przepraszam widzę ze nie powinnam bo odrazu wywaliliscie tu takie niemiłe posty.Wiecej sie nie odzywam a wy siedzcie sobie tutaj i narzekajcie jak wam zle i nie róbcie nic w kierunku pozbycia sie tego ,tak chyba według was jest najlepiej

Jeszcze raz przepraszam za chęć pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to forma psychoterapii poprzez powiedzmy zabawę ,wszystko połączone w jedną całość ,oswajanie lęku relaksacja itp..Metoda 1000 kroków są to poszczególne zadania na każdy dzień które maja oddziaływać na naszą psychikę.Nie jestem autorką tego pomysłu ,link zanalazłam na forum i spróbowałam ,jestem w stałym kontakcie z ta panią płaci sie jedynie raz za opracowanie terapii ,potem kontakt jest darmowy.Znalazłam cos nowego godnego uwagi wiec chciałam się podzielic z wami ,przepraszam widzę ze nie powinnam bo odrazu wywaliliscie tu takie niemiłe posty.Wiecej sie nie odzywam a wy siedzcie sobie tutaj i narzekajcie jak wam zle i nie róbcie nic w kierunku pozbycia sie tego ,tak chyba według was jest najlepiej

Jeszcze raz przepraszam za chęć pomocy

 

Słuchaj, Kasico.

 

Dołączyłaś do forum dwa dni temu. Nastukałaś 11 postów, z czego większość z nich to linki do omawianej stronki. I naprawdę uważasz, że jesteś wiarygodna? I ludzie tutaj nagle mają uwierzyć, że to nie zwykła kryptoreklama?

 

Gdybyś była członkiem forum od dawna, brała udział w dyskusjach, dała się poznać, swoje przypadłości i walkę z nimi i wtedy podała ten link, to może by to wyglądało wiarygodnie. A tak, to niestety, wygląda po prostu na to, że tą panią oferującą cudowną metodę jest przedsiębiorcza pani Kasica.

 

Trudno oczekiwać, by niewiarygodna osoba podawała wiarygodną terapię. Dodatkowo po przeczytaniu opisu tej terapii uważam, że jest ona cudowna jedynie dla portfela pani psychoterapeutki.

 

Do wszystkich zainteresowanych.

Mam świetną metodę na leczenie nerwic, depresji, raka, zgagi i łuszczycy. Genialna. Wyleczyła setki ludzi w Ameryce Południowej. Jest to herbata z sierści kota. Trzeba ją pić 3 razy dziennie na czczo. Szczegóły terapii i saszetki z cudowną herbatą podaję po otrzymaniu 100 zł. Po otrzymaniu tej wpłaty kontakt ze mną i moje dalsze rady będzie bezpłatny. Obejmują one - herbatki z sierści psa, królika, zająca. Zapraszam do współpracy, bo ja chcę tylko wam pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×