Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam jestem nowy


fergie

Rekomendowane odpowiedzi

powodem twojego samopoczucia niemusi byc nowotwor jak w moim przypadku zle sie czuje codzien

a mam nerwy czeba sie udac do lekarza i on ci powie jakie masz badania robic

ja np.mnie boli glowa codzien jakby mi cos uciskalo ale nierobilam badan wiec niewiem

jestem z toba i pozdrawiam. edyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem zapytac jakie badaniamozna zrobic w kierunku nowotwora? zeby sie dowiedziec ze nie mam go na 100% bo caly czas zle sie czuje a slyszalem ze w zwyklej morfologi mozna tego nie wykryc wiec jak to jest?

 

w zwykłej morfologii powinno coś wyjść, jeśli samo stężenie CRP we krwi jest ponad normę, to jest to już znak alaramujący.

może lepiej zacząć od najprostszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie zaczne ze jestem bardzo przejęty moim stanem to trwa juz 3 miesiace nigdy sie zle nie czulem zawsze pelen energii jestem sportowcem, od 3 miesiecy nie mam wogole sily ciagle bym tylko spal, nie mam sily wstac z lozka nie mam sily chodzic ,ruszac ręką ,a o sporcie teraz nie mam co marzyc bo jak tylko zaczne cwiczyc to po 2 min prawie mdleje. i nie wiem co tu jest grane:((:(( bardzo sie boje bo nigdy tak nie mialem:( czasmai mam nawet tak ze czuje sie jakbym nie mial ciala wszystko takie zdrętwiale:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×