Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem tu 1szy raz, proszę o radę i pomoc


Jacek_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak już wspomniałem jestem na tym forum po raz pierwszy. Nie wiem, czy umieściłem moją wypowiedź we właściwej "rubryce", ale potrzebuję po prostu pomocy. W piątek czeka mnie ważna i, co istotne, krótka rozmowa. Naprawdę wiele od niej zależy. Chodzi o to, że odkładałem ją już od dłuższego czasu i potwornie się przed nią denerwuję. Najprawdopodobniej zakończy się ona pozytywnym rezultatem, jednak sama myśl o tym, że muszę ją przeprowadzić doprowadza mnie do skrajnej paniki. Obawiam się, że w piątek rano mogę znów postanowić ją odłożyć, a to mogłoby skończyć się dla mnie bardzo źle. Całe Święta myślałem tylko i wyłącznie o tym piątku. Nie wiem, jak dam sobie radę. Pewnie wystarczyłoby parę wizyt u psychologa, albo rozmowa z drugą osobą. Mój grafik jest niestety bardzo napięty, na wizyty u specjalisty, tudzież spotkania towarzyskie nie mam praktycznie w ogóle czasu. Poza tym nikt nigdy nie nauczył mnie rozmawiać o swoich problemach, nie sądzę, abym potrafił przyznać się, że mam jakąś słabość, czegoś się boję - samo pisanie o tym na forum sprawia mi sporą trudność. Wstydzę się tego, że nie potrafię poradzić sobie z czymś tak banalnym

W ten piątek chcę być spokojny (a przynajmniej stosunkowo uspokojony), a ponieważ ta część forum poświęcona jest lekom zwracam się do Was z takim pytaniem: jaki lek uspokajający bez recepty(wspomniany powyżej brak czasu) moglibyście mi polecić? Na tej rozmowie nie będę musiał wykazywać się wyżynami elokwencji, może być on więc dosyć mocny. Nie chcę go używać przez dłuższy czas, chodzi mi tylko o to, abym w piątek był na tyle spokojny, żeby nie ulec panice i się nie wycofać.

Proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję,

Pozdrawiam,

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek_89, właśnie bez recepty to możesz dostać tylko ziołowe tabletki. Z lekarstw podobno najbardziej delikatnym jest hydroxyzinum na uspokojenie, sama brałam i owszem jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie w aptrce taki lek KALMS jest dosuc drogi niecale 40zl za 100 tabl.w niektorych aptekach,mozna kupowac np1 listek lub wiecej

Jest skuteczny,wydaje mi sie ze skuteczniejszy od innych ziolowych

Dawkowanie 3razy dziennie po 2 tabletki

Wez te 6 tabl.juz w czwartek

A w piatek

na godzine przed spotkaniem mozesz zazyc6 tabl naraz

Napisz jak sie czules na spotkaniu,czy leki pomogly

 

Tez tak robie ,jak czegos sie bardzo boje to najczesciej uciekam,apo wynikaja z tego rozne przykre konsekwencje

A jak sie przemoge i pojde np.do mojego promotora to sie okazuje,ze nie taki diabel straszny.

Spokojnie dasz sobie rade.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować za wszystkie rady i wskazówki. Zakupiłem sobie zgodnie z radą Grubci KALMS. Zacząłem dawkowanie już w środę wieczorem. Prawdę mówiąc początkowo nie czułem efektów, jednak w czwartek (przyjąłem tabletki 3 razy w ciągu dnia, po dwie) było naprawdę znacznie lepiej, stres był praktycznie nieodczuwalny. W piątek rano kiedy się obudziłem byłem trochę poddenerwowany, wziąłem wtedy 6 tabletek. Po mniej więcej czterdziestu minutach byłem już całkiem spokojny. Myślę, że warto coś zjeść przed przyjęciem tak sporej dawki. Ja tego nie zrobiłem i przez jakies dwadzieścia minut byłem trochę "przymulony", ale na szczęście do czasu rozmowy mój organizm zdążył się ogarnąć. Przed zapukaniem do drzwi niepokój powrócił, ale dzięki temu, że byłem spokojny przez całą drogę nie stchórzyłem. Wszystko przebiegło po mojej myśli, sama rozmowa nie trwała dłużej niż dziesięć minut. Czeka mnie wprawdzie jeszcze parę innych spraw, ale to już w zasadzie formalności, więc myślę, że KALMS nie będzie mi już potrzebny. Polecam ten lek wszystkim, którzy mają przed sobą bardzo silny stres.

Jeszcze raz dzięki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×