Skocz do zawartości
Nerwica.com

sny


EDEK 6

Rekomendowane odpowiedzi

A co myslicie o swoich snach.Jakie je macie,bo ja czasami straszne.Od pewnego czasu sni mi sie szkoła,prawie codziennie,problemy z mata,wagary itp.Często też do wojska chcą mnie wziasc drugi raz.Moze ktos umie interpretowac sny?

 

Sorki - jednego nie kumam: skoro sie uczysz to jak Cie mają wziąc do woja "drugi raz". Po wojsku poszedles jeszcze do jakiejs szkoly? Gdzie byles w armii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o swoich snach.Jakie je macie,bo ja czasami straszne.Od pewnego czasu sni mi sie szkoła,prawie codziennie,problemy z mata,wagary itp.Często też do wojska chcą mnie wziasc drugi raz.Moze ktos umie interpretowac sny?

 

Sorki - jednego nie kumam: skoro sie uczysz to jak Cie mają wziąc do woja "drugi raz". Po wojsku poszedles jeszcze do jakiejs szkoly? Gdzie byles w armii?

Juz dawno się nie uczę a w wojsku to byłem jak byłem młody,a teraz już taki nie jestem.

A w armi to byłem nad morzem jakies 16 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie pokrecone sny. ja takich nie mialem, ale nie pzrejmowalbym sie tym. Jakies prochy bierzesz? Dlugo trwa kuracja? Moze tu jest przyczyna?

Paxtin i Depakine jakies 2 lata,wczesniej anafranil 75 ale jakos przestał działac moze i dobrze bo wysuszał mnie strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a co z tak zwanymi deja vu im głębszą mam deprechę tym bardziej mam deja vu czyli śni mi się coś a później widzę to na jawie i mam wtedy przejebane :) plus koszmary nie oglądam ani nie myślę o niczym strasznym czy chorym psychicznie ;) ale w nocy to śni mi się morze krwi lub liczenie liczb pod presją czasu że się uduszę albo zginę jak nie dodam wszystkich liczb w pamięci. Wszystko było by fajnie bo z liczeniem dał bym sobie radę ale czasami są głupie zasady np 1 = 3 więc 1 +1 = 6 ale 6 = 9 wtedy mylę się i liczę od początku aż znowu się nie pomylę i tak aż do budzika uff. Czasami boję się snów jak cholera!!! Myślałem że mam depresję za sobą ale kończę w styczniu 23 i wiem że nigdy nie pozbędę się depresji na tak długo jak tego chcę a sny mnie jeszcze bardziej dobijają przez czuję się czasami bez radny. Kiedyś chciałbym się wyspać i wstać z tą pozytywną myślą którą przygotowuje sobie codziennie wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a co z tak zwanymi deja vu im głębszą mam deprechę tym bardziej mam deja vu czyli śni mi się coś a później widzę to na jawie i mam wtedy przejebane :) plus koszmary nie oglądam ani nie myślę o niczym strasznym czy chorym psychicznie ;) ale w nocy to śni mi się morze krwi lub liczenie liczb pod presją czasu że się uduszę albo zginę jak nie dodam wszystkich liczb w pamięci. Wszystko było by fajnie bo z liczeniem dał bym sobie radę ale czasami są głupie zasady np 1 = 3 więc 1 +1 = 6 ale 6 = 9 wtedy mylę się i liczę od początku aż znowu się nie pomylę i tak aż do budzika uff. Czasami boję się snów jak cholera!!! Myślałem że mam depresję za sobą ale kończę w styczniu 23 i wiem że nigdy nie pozbędę się depresji na tak długo jak tego chcę a sny mnie jeszcze bardziej dobijają przez czuję się czasami bez radny. Kiedyś chciałbym się wyspać i wstać z tą pozytywną myślą którą przygotowuje sobie codziennie wieczorem.

O jakiej depresji mowisz? Przeciez z tego co piszesz wynika raczej NN. Kto Ci zdiagnozowal depreche? Nie jest to czasem jakies zaburzenie maskowane? Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam się zastanawiam czy diagnoza deprechy była dobra. Wiesz pod uwagę można brać wszystko to że się ciąłem czy popełniałem samobójstwa i stroniłem od ludzi teraz jest podobnie ale stronię od ludzi bo mi zawsze coś w nich nie pasuje nie potrafię jakoś llightowo do tego podejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam się zastanawiam czy diagnoza deprechy była dobra. Wiesz pod uwagę można brać wszystko to że się ciąłem czy popełniałem samobójstwa i stroniłem od ludzi teraz jest podobnie ale stronię od ludzi bo mi zawsze coś w nich nie pasuje nie potrafię jakoś llightowo do tego podejść.

Siemanko ja tez uwazam ze to nerwica lękowa.Jak u mnie zaczynały sie te problemy to tez miałem masakryczne sny o otwierajacych się trumnach o smierdzących nieboszczykach rozsypujących się w rekach,długo potem nie mogłem spac.Jak zaczołem sie leczyc to sny makabryczne sie skonczyły.Aty bierzesz jakieś prochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edek6

 

Nasze sny przekazuje nam podswiadomosc. Czytalam o tym , a na terapii to nawet terapeutka starala sie je odczytac.

Ja mysle,ze pod postacia ponownego wcielenia do wojska kryje sie jakis Twoj problem, cos czego chcesz, a boisz sie.... Domyslam sie,ze wojska nie wspominasz dobrze........ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawia mi się w snach stale powracający motyw (topos haha :D) - w dwóch kombinacjach... Jest to albo 6 wanien albo 2 prysznice i 4 wanny... No a szkoła to śni mi się notorycznie - zapewne w kontekście realnego zpie*dolenia sobie życia itd... :/

 

[Dodane po edycji:]

 

Oooo... według sennika...

Wanna - cyt. "w żeliwnej, emaliowanej: poprawa sytuacji."

Prysznic - cyt. "reakcja na własne postępowanie".

 

Podejrzewam, że 6 i 4 - to moje natręctwa liczbowe.

 

Źródło: http://www.sennik.biz/

 

[Dodane po edycji:]

 

poprawa błędu: nie zpie*dolenia tylko spie*rdolenia... Cóż trzeba przestrzegać norm słownikowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edek6

 

Nasze sny przekazuje nam podswiadomosc. Czytalam o tym , a na terapii to nawet terapeutka starala sie je odczytac.

Ja mysle,ze pod postacia ponownego wcielenia do wojska kryje sie jakis Twoj problem, cos czego chcesz, a boisz sie.... Domyslam sie,ze wojska nie wspominasz dobrze........ ?

Wojsko to nie była sielanka choć niektórzy niezle się tam bawili.Niestety ja nie potrafiłem.Ale bardziej niepokoji mnie ten drugi sen o szkole.Prawie codziennie mam jakis motyw o szkole.Chodzę na wagary mam same pały a jednak dalej wagaruje.Co nato powiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nawrót koszmarów. Dzisiaj śniło mi się coś tak realistycznego, że nie mogłam się obudzić. Tylko, że w pewnym momencie po prostu nieprzyjemna sytuacja jakby zmutowała w taki surreal i obudziłam się natychmiast jak to zaczęło się dziać. Najdziwniejsze, że sam sen nie miał w sobie nic z horroru oprócz tego ostatniego członu, a teraz muszę wypić herbatę na uspokojenie i wyjść z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×