Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie :D

 

Dziś spałem 5 godzin. Właśnie sączę wolno kawkę, bom wciąż lekko nieprzytomny.

 

Wydepilowalibyście sobie łydki, gdybyście uprawiali kolarstwo, chociażby amatorsko? Takie pytanie mi się nasunęło po lekturze PS. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Piękna pogoda u mnie... :105: Rano wstałam zaduszona, ale doprowadziłam się w miarę szybko do stanu używalności.

Wczoraj miałam super dzień, rozwinął się zaskakująco. Miałam popołudniu niezapowiedzianego gościa, moją "artystyczną" kuzynkę i razem pojechałyśmy na Noc Muzeów. Strawa dla oczu i dla intelektu... :105: Wróciłam po 11tej wyczerpana wrażeniami dnia i padłam.

Miałam ciekawe przeżycie - moje ciało już zasnęło, a umysł nie. :shock: Trochę męczące...

 

Hej Chłopaki!!! :papa:

 

rolosz, Nie żebym zaraz była fanką owłosienia nadmiernego, ale facet cały wydepilowany spowodowałby u mnie dyskomfort i niepokój... ;)

 

A gdzie jest nasza Cyklopka???

 

Mirunia - jesteś tam gdzieś, jak mija weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydepilowalibyście sobie łydki, gdybyście uprawiali kolarstwo, chociażby amatorsko? :mrgreen:

A po co coś takiego robić... mniejszy opór powietrza stawiają nogi?

 

kosmostrada, no właśnie też zauważyłem że już od jakiegoś czasu nie ma Cyklopki :-|

 

No właśnie dziś wyczytałem, że nie chodzi o mniejszy opór (tak dotychczas myślałem). Chodzi o względy "medyczne". Z uwagi na to, że kolarstwo to sport dość urazowy, to trzeba często klajstrować poranione nogi plastrami. A że taki opatrunek trza zmieniać często to ponoć taka przymusowa depilacja poranionej nogi boli dużo bardziej :mrgreen: Trochę dziś z rana się dokształciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym to rozkminiała tak. jeśli się trenuje już jakoś tam "profesjonalniej-w grupie-w kupie" , super poważnie

i inni sobie podepilowali i każdy tak ma-------- i jest się jedyną osobą, która nie -------- i grupa jest taka, że zaraz by się zaczęło #komentowanie, #pouczanie, radzenie i kadzenie ( w dobrej wierze) i #to ty nie wiesz że, #ja cię tu zaraz uświadomię dlaczego trzeba = to to jest taki "sytuacyjny przymus", że "trzeba". Druga sprawa jest taka, że noga będzie wyglądać "inaczej", naczytanie się o względach medycznych to jest jedno, argumenty logiczne to jest jedno, ale prawda jest trochę taka, że noga wygląda "inaczej" i być może dostaniesz takiego :shock: o matkocojazrobiłem, nie da rady edycja- cofnij . I dlatego ja bym to odprawiała najlepiej wtedy, jak jest jeszcze zimno, zima mróz i pomyka się w długich spodniach. Bo w razie jakiegoś "o matkooo"/ "nie to jednak nie dla mnie" i innych refleksji "boszejaktowygląda" to ubierzesz długi spodzień i tego nie widać.

 

A na ściąganie plastrów to słyszałam że oliwką trzeba posmarować.

Że tam niby ten klej się rozpuszcza wtedy i schodzi jakoś lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może dostaniesz takiego :shock: o matkocojazrobiłem, nie da rady edycja- cofnij . I dlatego ja bym to odprawiała najlepiej wtedy, jak jest jeszcze zimno, zima mróz i pomyka się w długich spodniach. Bo w razie jakiegoś "o matkooo"/ "nie to jednak nie dla mnie" i innych refleksji "boszejaktowygląda" to ubierzesz długi spodzień i tego nie widać.

:uklon:

 

Ale ja nie zamierzam sobie wydepilować łydek :P Do takich rozważań filozoficznych zachęcił mnie dziś Przegląd Sportowy w związku z Giro d'Italia.

 

Carica Milica, Ḍryāgan, ja się przyłączam do toastu, tyle że browarem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, ale właśnie dostałeś profesjonalną poradę na wypadek gdyby :D

 

Ja też mogę przybić toast bezalkoholowym piwskiem, które sączę z kubka :mrgreen:

 

Chciałbym dziś zasnąć, bo jutro po jednej pracy lecę nauczać szwedzkiego i chciałbym być w stanie myśleć. Ogólnie to nadal nie poczułem się choć przez sekundę zmęczony, ze trzy razy próbowałem się położyć i nic :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, 0drinks.gif

AtroposIsDead, no wiesz, na rowerze jeżdżę tylko do końca września ;p potem jak noszę długie spodnie, to już nie jeżdżę na rowerze :P Nauczasz szwedzkiego? Dajesz korki, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, dużo masz chętnych na szwedzki? Uczą się w celach zawodowych, czy bardziej z ciekawości?

Carica Milica po kątach bym rozstawiał !! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja przyłączam się do Was z kawką... Kolejną dziś, ale herzklekotu nie mam, trzeba korzystać!

 

Powtórzę - pogoda cudowna! Poszliśmy do pobliskiego "zakątka leśnego" z psem. Otworzyli tam nową knajpę, wzięliśmy kawę na leżaczki z widokiem na las, zdjęłam trampki, paluchy w trawę, buzia do słońca - błogość... :105:

Czasami czuję się tu dziwna mając ekstazę nerwową na takie rzeczy, ale... 8)

 

Carica Milica, Rób doktorat, ja żałuję, że mając odpowiedni stan umysłu zrobiłam tylko podyplomowe... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela piękna, a ja nijaka...

Porządki zrobione, za chwilę przygotuję II danie obiadowe-omlety z warzywami i nie mam pomysłu na pozostałą część dnia.. :mhm:

Ja nie skorzystałam z Nocy Muzeów 14 maja, bo przerażają mnie tłumy, kolejki... Mam nadzieję, że niedługo /może w lipcu/ odwiedzę moje ulubione galerie na Starówce i Muzeum Narodowe...w dzień powszedni.

Zazdroszczę tym, dla których taka wyprawa jest do przeżycia :!:

Czuję zdenerwowanie, zniecierpliwienie, niechęć do robienia czegokolwiek, dobrze, że znalazłam trochę energii do ogarnięcia mieszkania.

Wysoka temperatura powoduje u mnie taki stan. Jak więc mam polubić lato? Nie ma takiej możliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×