Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

za duzo, za duzo

Arfour, Z moich obserwacji wynika, że teoretycznie kontrolowane picie ma tendencję do wymykania się spod tej kontroli...

Ja wiem, ja to rozumiem, ale mimo wszystko cieszę się że udaje mi się ograniczać picie (z tendencją malejącą) niż dzień w dzień pić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, mirunia dzieki Dziewczynki za slowa pocieszenia :*******

Ja dzis ledwo zipie z goraca a w tramwaju juz calkiem nie do wytrzymania bylo. Wlaczyl mi sie tez lęk rakowy , musze kremy z filtrami kupic.

 

Jutro mam rozmowe o prace i dzis troszke staralam sie przygotowac na nia z naszymi doradcami. Nie wiem czy prace dostane , nie wiem nawet jakie warunki ale na rozmowe pojade.

 

Zmeczona jestem ogromnie. Wrocilam przed 18 , zjadlam a teraz pichce curry z ciecierzycy . Bede miala na jutro i pojutrze.

 

kosmostrada Kochana :******* to spacerek mialas udany :brawo: ja sie nie nadaje na taki upal. W pracy nadal mialam zimno , siedzialam w grubym swetrze za to na dworze patrzylam tylko gdzie cien. W sloncu bylo 37 stopni .

 

12036483_1016345271776307_2610486659750682436_n.jpg?oh=5e0be58ad33ebdc81139a8bf43e7fe95&oe=57CD7702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ***** Kochana powodzenia na rozmowie, dasz radę!

Najbardziej podoba mi się pytanie - Co mogłoby wyprowadzić Pana (ią) z równowagi? Moja odpowiedź -wszystko... :mrgreen:

Trzymaj się w tym upale, wg prognozy ma zelżeć. Krem z filtrem kup, co się da zasłaniaj i będzie dobrze.

Jeszcze tylko dwa dni i znów odsapniesz. Ściskam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, oj mnie tez wszystko :D i to tak ze zaraz lęku zlapie bo wystarczy chwilka , male wydarzenie a tu panika sie objawia w pelnej krasie :roll: Poki co staram sie podchodzic "co bedzie to bedzie" . Jutro pewnie bedzie bardzo nerwowo.

Dziekuje za kciukasy :********

 

 

http://www.1001pasji.com/2016/05/naomi-goodsir-or-du-serail-edp.html znalazlam ciekawe perfumy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Paniom, cześć Panowie :smile:

 

kosmostrada, mieszkasz nad morzem? Ale czad :P A taki bigosik z młodej kapustki hm... palce lizać.

 

platek rozy, takim jutromanem to ja byłem jeszcze kilka tygodni temu :P , ale powiedzmy że z przyczyn niezależnych ode mnie i nie było mi z tym dobrze :mrgreen:

 

Carica Milica, mówisz o psychoterapii? Ja też się zamierzam wybrać, ale jeszcze nie teraz ($$$$ ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Po młodej kapustce bąków nie ma. :D

 

rolosz, noo też mnie kręci to morze, choć jestem nad nim całe życie. :smile: Bigosik wyszedł przedni, polecam póki kapucha ma ten smak.

 

Carica Milica, Gratuluję decyzji o terapii, niech Ci służy. Bardzo pomaga dobra terapia, przede wszystkim daje samoświadomość i pozwala zaakceptować swój stan i kochać siebie z całym dobrodziejstwem inwentarza.

 

platek rozy, Perfumki brzmią oszałamiająco... :105: Popaczę w necie, ile kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, to dobrze że się bak nie zajoł ogniem i nie wybuchł, mógł wybuchnąć?

Raczej wątpliwe, bo bak jest po drugiej stronie. Z resztą do tego baku wchodzi raptem 0,5 litra benzyny, więc pożar też by nie był duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, no z początku myślałem że zajarałaś trawkę no a teraz żałujesz tej trawki bo się wypaliła i skończyła :smile:

No ja specjalnie tak napisałem żeby się kojarzyło. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×