Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny spacer, bardzo fajna temperatura na wieczór. Futrzakowi i tak za gorąco, musiałam go tachać z parku, nie na mój kręgosłup 10 kg psa. :pirate: Ewentualnie mogłam zalec na trawie obok niego do nocy, no ale nie miałam kocyka. ;)

 

mirunia, Zazdraszczam przyjemności segregacyjnej. :D Ja to lubię porządkować tylko moje pudełka skarbów... :105:

 

acherontia-styx, Zdrówka, jak Cyklopka mówi zawsze coś wywiniesz... :D Trzymaj się w tym ciężkim tygodniu!

 

Lusesita Dolores, Widzę dziś aktywny dzionek!

 

Arfour, Zostaje zrobić sobie samemu lekcje - YT , tutorial i jedziesz... :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani wrocilam niedawno. Ledwo dojechalamw tym upale. Teraz mi niedobrze i glowa mnie boli .

Praca nijaka . Pisalo do sekretariatu a face t chcial na recepcje i to do siłowni calodobowej :? na umowe zlecenie za pare groszy .

Za to w pracy mam coraz wieksze jazdy bo pani prezes wymyslila z e mamy na karteluszkach wpisywac kazde nasze wyjscie nawet jesli ide na 10 minut do sklepu z artykułami biurowymi ktory jest w kamienicy naprzeciw :? mam nadzieje ze ne wysle tej listy do UP bo mam od nich nna liste i inna legende jesli idzie o jej wypelnianie.

Powinna sie cieszyc ze ma darmowego pracownika a szuka kwadratowych jaj.

Zaznaczam ze to nie kierowniczka ktora bardzo lube tylko "sila wyzsza" ktora wpada znienacka i robi szum.

 

Dziekuje za kciukasy :*********

Przydadza sie nastepnym razem tez:) Wyslalam dzis 3 cv.

I szukam nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, Zostaje zrobić sobie samemu lekcje - YT , tutorial i jedziesz... :great:

He he, dostanę dzisiaj na e-maila jutrzejszą lekcję. :D Ale to nie to samo, bo tak to trzeba wyjść z domu, zobaczyć ludzi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze zawiozłem dzisiaj piecyk do elektronika, bo mam 3 miesięczną gwarancję na naprawę którą niedawno przeprowadził i powiedział że to "pie***lone gó**o".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, kosmostrada, no cóż, szewc bez butów chodził :mrgreen:

 

W ogóle moja psychiatra zabija... byłam dzisiaj u niej i z racji tego że prolaktyna mi skoczyła w górę musimy odstawić jeden lek, którego i tak już brałam mikro dawkę i lekarka do mnie "ja wiem, że tego się już nie da bardziej podzielić, ale może jednak dasz rade to pół podzielić jeszcze na pół?" - jak tak dalej pójdzie to będę lupę potrzebowała, żeby znaleźć te ćwiartki jak już tą tabletkę podzielę na miliard części :pirate:

druga sprawa, mówię jej, że na durnym Kwetaplexie przytyłam od stycznia 7kg , że foch i że ma coś z tym zrobić bo ja tu zgłaszam veto :mrgreen: w odpowiedzi usłyszałam "Ty przytyłaś? chyba w uszach, bo jakoś tego po Tobie nie widać" :roll: no to se pogadałyśmy :roll:

a jak już o moją wagę idzie.... schodzę dzisiaj do pracowni odebrać pacjentkę po zabiegu, wychodzi dr B. z tej ich kanciapy i do mnie "o cześć, co tam? przytyłaś troche?" :shock:

 

a ogólny wniosek z mojego miejsca pracy po dzisiejszym dniu: uważajcie na łodzie podwodne na przejściach dla pieszych :pirate:[tak, pracuje z normalnymi ludźmi, albo tylko udają normalnych] :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Oto nasza dzielna babeczka - królówka interview, mimo upału i nerwicy ! :D

Kocik słodki. Jego białość mi przypomina, że powinnam wykąpać psa... :bezradny:

 

Arfour, Wiem, że istotnym elementem Twoich lekcji jest wystawienie nogi, proponuję plana jutro na tą okazję zrobić jakiegoś wyjściowego np. wyprawa po najnowszy egzemplarz "Gitarzysty". :smile:

 

acherontia-styx, Traumatycznie wspominam dzielenie małych piguł, ile namarnowałam... Ale że taki okruszek coś niby daje? Gratuluję nabytych kilogramów, znaczy nie zmarniejesz nam w oczach! :great:

 

Zrobiliśmy sobie z młodym panini - płaskie buły na ciepło z szynką , mozarellą i pomidorem. No i teraz mnie mdli -albo mam coś z żołądkiem, albo mam zaburzenia odżywiania... :roll:

Idę zaparzyć sobie herbatkę - czarną z miętą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, Wiem, że istotnym elementem Twoich lekcji jest wystawienie nogi, proponuję plana jutro na tą okazję zrobić jakiegoś wyjściowego np. wyprawa po najnowszy egzemplarz "Gitarzysty". :smile:

Według mnie naprawdę dobry pomysł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór...

 

Spacer o tej porze to wielka przyjemność. W ciagu dnia moje samopoczucie pogarszało się wprost proporcjonalnie do wzrostu temperatury.

Musiałam średnio wyglądać, bo Syn, który odbierał dzisiaj swoje dziecko, zaproponował, bym zaraz się położyła. Odpoczęłam. Mój pokoik jest chłodniutki. Tutaj mogę odpocząć, ochłodzić się. Nie miałam siły na fryzjera, choć byłam umówiona - odwołałam. Poczekam...

Jak czytam, Wy wykazujecie jako taką aktywność, a ja, poza ugotowaniem obiadu, zajęciem przy dziecku, nie nadaję się do niczego...

Jak to zwykle ze mną letnią porą bywa ;)

 

Jutro ostatni dzień przed długim weekendem, więc optymizm jest...

Spokojnej nocki wszystkim życzę :D:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, teraz i ja jestem na bieżąco, ale tylko do końca czerwca. Gdy już nie będę opiekować się Wnuczkiem, dni tygodnia nie będą miały dla mnie znaczenia...

Znam to uczucie... chociaż od jakiegoś czasu jest lepiej, bo odliczam sobie czas od środy do środy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×