Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arfour, tak to chodzi o przedłużenie renty.

A to już powinno być łatwo, bo jak komisja widzi że już miałeś wcześniej rentę, to chętniej Ci przedłużą.

 

Albo uzdrowią :mrgreen: Oni tak często czynią cuda, przynajmniej na papierze.

 

JERZY62 przykro mi z powodu mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie penetruję internet w poszukiwaniu sandałków na lato. Nic mi się nie podoba. :(

Polecam klapki renomowanej firmy Kubota. Zawsze modne. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też widzicie te filmiki z abc zdrowie między postami, czy ja mam jakieś zwidy :shock: Irytują mnie one :bezradny:

Ja nie widzę, ale to może dlatego że używam starego stylu forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica zazdroszczę owocnego dnia w książkach. Też takowego potrzebuje, żeby znowu uwierzyć, że mogę i jestem w stanie się czegoś jeszcze w życiu nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam się jeszcze raz, bo nikt jakoś się nie kwapi, a chętnie porozmawiam.

 

Troszkę się tu zmieniło od ostatniego razu. I za każdym razem, po każdej moje przerwie się zmienia - czyli wszystko niby cacy ;)

 

Skończyły mi się leki przez to moje lekarzowe zwlekanie; nawet nie wiedziałem, że życie bez leków tak bardzo ssie. Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać, tak po prostu, bez słodzenia i nadmiernej życzliwości, po ludzku, to zapraszam na mojego wyposzczonego priwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kryzys zawodowy. I zapaść intelektualną

 

Nie Ty jeden, nie Ty jeden...

 

Lord Kapucyn, na razie pierwszy dzień :D Chujwi, co zrobię do tego 24. Na noc benzo, bo nie zasnę inaczej przez następne kilka dni :P

 

Ach. To się błędnie zasugerowałem datą ostatniego logowania i pomyślałem, że ten post już trwa miesiąc okrągły. Tyle dobrze, że benzyn'a w baku jest bo mogłoby być różnie przez 4 dni. Ale chyba nie "latasz" za bardzo, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Kapucyn, no właśnie latam, diabli wzięli moje rzucanie fajek. Ciągle się pocę, nie mogę usiedzieć na miejscu, już coś głupiego piszę, wszystkich przepraszam, potem dziękuję za wszystko (<33333). Aż dziw, że byłem wstanie wysiedzieć w pracy. Rozpiera mnie od środka, najgorsze jest to drżenie całego ciała, chociaż wcale nie jest mi zimno. Czuję i myślę 3546547645 rzeczy na raz. Ech :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Kapucyn Zjarana Ania i dowcip Strasburgera to wyżyny intelektualne w porównaniu z tym jak się czuję

 

AtroposIsDead trochę czasu minęło, chyba nie odzywałeś się od czasu wycieczki do Madziarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Kapucyn, no właśnie latam, diabli wzięli moje rzucanie fajek. Ciągle się pocę, nie mogę usiedzieć na miejscu, już coś głupiego piszę, wszystkich przepraszam, potem dziękuję za wszystko (<33333). Aż dziw, że byłem wstanie wysiedzieć w pracy. Rozpiera mnie od środka, najgorsze jest to drżenie całego ciała, chociaż wcale nie jest mi zimno. Czuję i myślę 3546547645 rzeczy na raz. Ech :<

 

Ciekawie czy to już preludium cioci (hipo)manii czy na razie absty po odstawieniu kwetiapiny. Mi póki co rzucanie fajek idzie dobrze, już nie odczuwam praktycznie abstów, ani chęci zapalenia. Parę dni temu miałem spory kryzys ni stąd ni zowąd , ale przetrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wyłączyć te filmiki?!

 

Które? Te reklamy z abc co 2 posty? Przełącz się w ustawieniach forum na starą skórkę (subsilver3) i upewnij się, że masz AdBlocka Plus i po problemie(przynajmniej póki pozostaniesz zalogowany).

 

AdBlocka Plus mam, ale mam też ustawioną "nową" skórkę. Chyba się przerzucę na starą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×