Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebuje wsparcia w walce o synka


filclady8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Ola, jestem 33letnią mamą 2,5 letniego synka, o którego prawa do opieki walcze w sądzie z ojcem dziecka który zniszczył mnie psychicznie. Od ponad 10 lat leczę się na depresję oraz borderline, ostatnie lata to już raczej wegetacja nie życie, leki już nie pomagają. Bardzo cierpię z powodu samotności, braku snu i ciągłego zmęczenia oraz braku przyjaciół, których większość zostawiła mnie w chorobie. Mam za sobą wiele nieudanych związków z mężczyznami którym dałam się wykorzystywać bo jestem naiwna i uległa. Przeszłam już wiele terapii, obecnie chodze na warsztaty terapii zajęciowej gdzie rozwijam się artystycznie. Marze o tym by jeszcze kiedyś móc poznać dobrego człowieka, który by pokochał i zaakceptował mnie taką jaka jestem. Szukam też przyjaciół, bratnich dusz, osób z którymi mogłabym popisać, porozmawiać. W obecnej sytuacji bardzo potrzebuje wsparcia. Pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filclady8, chorujesz, ale walczysz :) Walcz o synka tym bardziej ze facet chyba (z tego co piszesz) nie nadaje sie zbytnio na ojca. Jak sobie radzisz? Pracujesz? Leczysz sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×