Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dewiacja


Gość xxsamotnaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Fantazje powtarzające się notorycznie od długiego czasu. Inne fantazje mnie nie kręcą, tylko takie naaajbardziej krwawe, gdzie w grę wchodzi duszenie, żyletka, piła mechaniczna, zakrawawione łóżko, zmasakrowane ciało itd ...oczywiście wszystko ma określoną kolejność :roll: No i mam baaaaardzo ciężkie relacje z ludźmi, niemam żadnych kolegów i koleżanek , tylko dom , szkoła i czasami samotny spacer.Piszę też wiersze i powieści niemniej krwawe niż fantazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie kręci cię znęcanie się psychiczne? Są faceci którzy na to lecą, lubią czuć się zniewoleni, jak psy zależne od swojej pani. Wtedy to jest nie tylko seksualne tylko ogólnie życiowo - chociaż raz spotkałem się z sytuacją że w łóżku było kompletne odwrócenie tego co poza nim :) Normalnie władczy samiec alfa i uległa cicha dziewczynka, a w łóżku ta cicha dziewczynka wiązała go, biła, wyzywała, rozkazywała itd.

 

Wiem że może nie tego oczekiwałaś po tym forum :) ale może naprawdę nie warto walczyć z tym, co już tak w ciebie wrosło. Oprócz tych oczywistych rzeczy jak zabijanie.

 

(nie traktuj tego posta autorytatywnie z powodu tego że pisze to mod - bo mod to nie psychiatra, nie wiem czy to będzie dla ciebie dobre...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat,

 

Może i masz rację, że to jest dobry sposób :roll:

Ale tu chyba chodzi ogólnie o całokształt,że muszę się wyleczyć, bo jak się nie wyleczę to dalej będę sama jak kołek osoba , w której jest głęboko zakorzeniona nienawiść, płytkość uczuć, i złość,że jestem gorszą jednostką, bo niestety jestem bo wszyscy tak mówią :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest to gorszego co stwierdzili lekarze? Gdybym mogłabym coś doradzić to te najbardziej okrutne wizje pozostawiłabym w formie pisemnej i potraktowałabym to jako część terapi. Natomiast w życiu trzeba kierować się dobrem innego człowieka, bo można zostać podobnie potraktowanym i wtedy nawet atrakcyjność nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxsamotnaxx, a czy podnieca Cie og;adanie egzekucji, np.jak ktos jest rozstrzeliwany???

A masz jakies ulubione rodzaje smierci???

W tych fantazjach to Ty jestes zabijaja, czy sama jestes w roli zabijajacego???

A lubisz przemoc w seksie, podnieca Cie to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samotna z tymi zwłokami no to jest fakt. Jednak co do reszty to z doświadczenia wiem , że wielu facetów lubi takie ekstremalne przygody ;)

A Tobie zależy tylko na związku opartym na takim seksie ? Czy też liczy się dla Ciebie w związku jeszcze coś innego ? Jaki jest dla Ciebie wogóle taki ideał faceta no poza tym , że musi być masochistą :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×