Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to dalej objawy nerwicy ?


Andrew7826893

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Jakislś czas temu ok. pól roku temu miewałem naprawdę poważne ataki paniki. Zacząłem brac Mozarin w dawcę 20mg/doba. Ataki stały się od tego czasu bardzo rzadkie i mniej intensywne.

 

Jednak od jakiegoś czasu pojawiło mi się coś dziwnego. Mianowicie kiedy zasypiam czuje jakbym cały drżał tylko że wewnątrz. Skacze mi tez wtedy pula do około 100. Biorę wtedy 50-75mg Hydroksyzyny i po jakimś czasie normalnie zasypiam.

 

Miałem robioną krew, echo, ekg, parametry sercowe, cukier i tu wszystko ok.

 

Dodam, że po alkoholu nie mam takich problemow przy zasypianiu.

 

Czy to sa dalej objawy nerwicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Andrew7826893 ,

Objawy nerwicy prawdopodobnie zostały tymczasowo zablokowane przez leki, które przyjmujesz ale tolerancja organizmu osłabła i nerwica,a właściwie jej objawy zaczęły powracać. Farmakoterapia jest skuteczną metodą leczenia zaburzeń nerwicowych, lecz wskazane jest, aby była stosowana jednocześnie z psychoterapią. Tylko poprzez odpowiednio poprowadzoną terapie, można dotrzeć do źródła choroby by pozbyć się jej na zawsze.

Rozumiem, że boisz się nawrotu choroby, wiem jak obawa przed kolejnym atakiem paniki może utrudnić funkcjonowanie. Gorąco zachęcam Cie do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Poszukaj w miejscu swojego zamieszkania poradni zdrowia psychicznego lub gabinetu terapeuty.

Trzymam mocno kciuki i życzę odwagi i przede wszystkim zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc. Jakislś czas temu ok. pól roku temu miewałem naprawdę poważne ataki paniki. Zacząłem brac Mozarin w dawcę 20mg/doba. Ataki stały się od tego czasu bardzo rzadkie i mniej intensywne.

 

Jednak od jakiegoś czasu pojawiło mi się coś dziwnego. Mianowicie kiedy zasypiam czuje jakbym cały drżał tylko że wewnątrz. Skacze mi tez wtedy pula do około 100. Biorę wtedy 50-75mg Hydroksyzyny i po jakimś czasie normalnie zasypiam.

 

Miałem robioną krew, echo, ekg, parametry sercowe, cukier i tu wszystko ok.

 

Dodam, że po alkoholu nie mam takich problemow przy zasypianiu.

 

Czy to sa dalej objawy nerwicy ?

dlaczego pijesz alkohol podczas brania lekow? sam sobie szkodzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie iść na psychoterapie, ale pracuje jako kurier zwykle 6-18, a wizyty są od 10 do 14 ...

A co do alkoholu to popijam tylko w weekendy i szczerze nie czułem nigdy się jakoś dziwnie pijąc alkohol, wręcz przeciwnie czuje się jakbym nigdy nie chorował na tą nerwicę.

Zastanawiam się też w sumie czy te takie uczucia w klatce jakby mi serce stawało to nie jest spowodowane czymś od żołądka, bo zauważyłem, że najczęściej takie uczucia mi występują po jedzeniu lub gdy leże na boku podparty jedną ręka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×