Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przywitanie fobiczki


Bazia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Od pewnego czasu śledzę Wasze forum i pod wpływem chwili postanowiłam się do Was przyłączyć (w kupie zawsze raźniej:))

Krótko o mnie: mam 25 lat i na chwilę obecną moim ogromnym problemem jest pójście do pracy i zaczęcie samodzielnego życia. Przygnębienie, smutek, stany depresyjne, samoocena na dnie Rowu Mariańskiego, napady paniki, to wszystko, z czym ostatnio prawie codziennie przychodzi mi się zmagać.

 

No, pojechałam z grubej rury, ale mam nadzieję, że nikt się mnie nie wystraszył:)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przywitanie! :)

 

Tak na poważnie za szukanie pracy wzięłam się dopiero pół roku temu, przedtem po prostu chowałam się w domu.

To moje szukanie też nie jest takie "wzorcowe", bo wiele ofert (choć wydawałoby się idealnych dla mnie) po prostu omijam, czasami nie odbieram ze strachu telefonu, a czasami po prostu jak najgorszy tchórz uciekam praktycznie spod samych drzwi miejsca pracy. Każda rozmowa kwalifikacyjna to u mnie napady paniki i praktycznie kilka dni przed wyrwanych z życiorysu. Trochę żałosne jak na 25-latkę, która powinna być samodzielna i mieć jako takie życie zawodowe i prywatne, ale przez większość czasu po prostu mnie to przerasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×