Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

O...ile osob przyszlo ;)

Amelia zapomnialam o twojej Kici

tak emilk

 

Tosia Ty tez jestes spoko kobitka ;) mimo ze mnie troche pogryzlas wczoraj :P rozumiem Cie,wiem co to znaczy panika,lęk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, jak podchodzicie do tych wszystkich diagnoz? Wychodzi na to, że można je dodawać w nieskończoność i ładować się w kolejne leki. Rozumiem sytuację, w której ktoś przebywa dłuższy czas w szpitalu i jest pod obserwacją. Wtedy diagnoza jest bardziej wiarygodna, ale często zastanawia mnie łatwość, z jaką lekarze po 30-45 minutach kontaktu z pacjentem wpisują efkę i luz. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ja mam diagnoze po testach psychologicznych wypisana , mialam je dwa razy , raz w 2010 i teraz mialam dokladniejsze i wyszlo ze mam problemy z pamiecia , mam rewelacyjna pamiec jesli chodzi o slowo pisane --- ponad przecietna dosc wysoko a ze sluchu ponizej przecietnej sporo ... I z poczatku mialam wpisany po testach w 2010 border ale teraz Psycholog kliniczny ktora mi testy robila nie jest do konca przekonana do tego bordera ale go nie wykluczyla ostatecznie , natmiast mam zaburzenia depresyjno lękowe plus agorafobia i ataki paniki i border pod zapytaniem.

 

emilk, wiesz ja juz choruje dosc dlugo , musialam ja zaakceptowac zeby lepiej zaczac sie czuc i nie sszarpac z tym dziadostwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie!

 

No i dzionek się jakoś rozwija... Monsz musiał pojechać do sklepu medycznego na moją starą dzielnię, zabrałam się i miałam wycieczkę. Pochodziłam po starych kątach, zobaczyłam jak się pozmieniało, kupiliśmy w delikatesach rybnych jakieś przysmaki i po powrocie zjedliśmy fajny lunch na ogródku.

Teraz kawka, potem jedziemy młodemu podrzucić parę rzeczy, to nogę w morzu zamoczę i też się będzie działo.

Lubię francy powiedzieć - wypchaj się i tak będę robić różne rzeczy, nie przeszkodzisz mi! O!

 

platek rozy, Plateczkowa trzymaj się w tym upale!

 

amelia83, Cieszę się Kochana, że byłaś u innego lekarza i masz inne leki. Trzymam kciuki żebyś szybciutko do formy wróciła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis jestem drugi dzien na 190 mg i jest to coraz częstsze ze mnie zalewa,nawet jak nic nie robię.Nie wiem czy to od leku czy po prostu kopne w kalendarz niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amelia a z twarzą co zrobić ? :P ja mam różne antyperspiranty ostatnio używam jakiegoś z garniera.

Nawet depiluje pachy żeby tak się nie pocić,tylko co zrobić żeby mi twarzy nie oblewalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, no tak, w takim przypadku diagnoza jest bardziej wiarygodna. Powodzenia na escitalopramie!

platek rozy, właśnie, mnie niepokoi nieco fakt, że teraz jakoś tak łatwiej przylepia się efki ludziom i szybko wypisuje leki. A potem dodatkowe medykamenty, które mają zniwelować efekty uboczne tych wcześniej branych.

 

Straszna dziś duchota. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy ;) nie uda mi się raczej wszystkiego nadrobić XD

 

Ja wróciłem na starą skórkę, na poprzedniej miałem problemy z prywatnymi wiadomościami, ta mi się też tak nie zacina ;)

Na pachy polecam ziaja bloker ;) Na mnie lepiej działają te z aptek, chociaż kupuję najtańsze raczej :D Na twarz nie wiem...

 

Po krótce byłem w pracy, zmęczyłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×