Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powitanie + kilka słów o mnie.


trailer

Rekomendowane odpowiedzi

witam moi kochani !

 

moj nick to Trailer mam 33lata i mam depresje.

Duuuuzo czasu mi zajelo przyznanie sie przed samym soba ze jestem na to chory i gdyby nie nagla eksplozja tej choroby to pewnie nadal bym udawal ze nic sie nie dzieje...

 

 

przejrzalem kilka postów w tym watku i niektorzy opisuja problem wiec i ja to uczynię. W mega hiper super duper skrócie.

 

Od lat moje zycie nie ukladalo sie za dobrze ale bylo na tyle OK ze nic z tym nie robilem, wiele lat bylem w zwiazku z kobieta ktorej nie kochalem i bylem z nia "pół-szczęsliwy", w listopadzie 2014 zakonczylem ten zwiazek. W tymże samym miesiacu zmarła mi bliska osoba. Od lat moje życie zawodowe to jedna wielka porażka bedaca w systemie zero-jedynkowym, czyli albo mam robote ktora mi zupelnie nie pasi albo siedze na bezrobociu. Moja mama od kilku lat mieszka w UK a ja mieszkam z babcią ktora ma nerwice i depresje i Bóg jeden wie co jeszcze i postanowila tego nie leczyć tylko zarażać otoczenie.

Ostatnio moje złe sampoczucie (bo tak to przez lata nazywalem) zostalo zaleczone nowym zwiazkiem, niestety po kilku tygodniach zaczelo sie robic coraz gorzej az doszlo do zerwania z mojej inicjatywy... szkoda tylko ze sie w tej pieknej istocie zakochalem na zabój... i wlasnie to byla ta eksplozja o ktorej wspomnialem na poczatku, ta mimo wszystko duża kropla przeleła czare goryczy i wg psychiatry u ktorego bylem, wg mnie i bliskich mi ludzi z ktorym rozmawialem o swoim problemie w pelni aktywowala chorobę ktora siedziala we mnie od lat...

 

zalozylem tu konto aby z Wami rozmawiac, pytać i odpowiadać. Jeszcze raz, witam Was serdecznie, poradzimy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer, czytalam w tym temacie co linkujesz i po prostu nie umieliscie ze soba ulozyc zycia.

 

hej :) jak napisałem tam, wiele szczegółów i wątków przemilczałem (nie to ze mam cos do ukrycia, po prostu nie chcialem sie zbytnio rozpisywac). Mozesz troche rozwinac swoja mysl? bardzo chetnie przeczytam Tw opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×