Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk29, wyspany? ;)
Tak dobrze sie czuje, zawsze jak krótko spie to lepiej sie czuje, czesciowa deprywacja snu poprawia nastrój.

 

-- 14 cze 2015, 10:49 --

 

Bałam się wczoraj połóżyc spać przez to' date=' że się znow obudze tak wcześnie. W rezultacie pierwsza pobudka po 2, możliwe, że przez burzę. Druga przed 5. W końcu usnelam i jeszcze pospalam 2h. Męczące są te przebudzenia. Wczoraj wieczorem miałam też doła odnośnie braku znajomych, a głównie przez to, że mnie opuścili. Ciężko przechodzę odrzucenie. Wiem, że zaraz powiecie "to nie byli znajomi skoro cię zostawili", ale moje myślenie zawsze sprowadza się do tego, że że mną coś nie tak, że nerwica mi tyle zabrała... Nie miałam tych myśli już dawno, ostatnio skupiałam się na objawach i tak jakoś wczoraj patrząc na fb i to, że inni coś robią, a ja choruje zrobiło mi się smutno.[/quote']

 

Ja mam podobnie, moi koledzy siedza w Anglii, zarabiaja dobre pieniadze, bawia sie a ja kurwa nie mam czasem sily pojechac na miasto, cos sobie kupic, bardzo mnie to wkurwia. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CrazyAlexxx tam bezemnie sobie piwkujesz ? :P Oj odgryze sie :D

 

-- 14 cze 2015, 10:54 --

 

Ja padlem gdzies o 2,nie dalem rady dluzej ;) kiedys to sie siedzialo do 6 jeszcze bez nerwicy :P

 

-- 14 cze 2015, 10:56 --

 

Patryk ja tez bym chcial wyjechac gdzies za hranice do pracy ale strach gdzies tam gleboko siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk no to fakt trzeba tam zapierdzielac,Sam nie wiem czy dam bym rade.

 

-- 14 cze 2015, 11:09 --

 

Inez staraj sie nie myslec o mdlosciach,ja na 150mg zadnych skutkow ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez zwykly szary czlowiek ktory nie ma wyksztalcenia nie zarobi dobrze w Polsce,nawet majac ogromne doswiadczenie,bez papierka nie da rady.Chyba ze ma sie znajomosci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może i tak, ale to nie oznacza, że nie znajdziesz pracy i że jest w PL tak beznadziejnie.

W pl zeby miec dobra prace trzeba miec i koneksje i papiery. Jednak tak czy inaczej trzeba byc jebanym LIZUSEM, \WAZELINIARZEM aby otrzymac awans, nie wazne czy w PL czy w UK. Polacy maja opanowana ta sztuke do perfekcji, mozna by rzec ze nic poza praca dla nich nie istnieje, wrecz snia o pracy i jak sie znowu przylizac szefowi. Ja mam 2 zasady, nie wchodze w dupe, nie podpierdalam- no i mam jak mam ale jak patrze w lustro to widze czlowieka, a nie ludzkie scierwo.

pzdr :D

 

-- 14 cze 2015, 10:42 --

 

Zreszta nie znam chyba czlowieka takiego jak ja, ktory by osiagnal cos bez zadnych znajomosci. Wszyscy sie kims wysluguja, sa sierotami, miernotami, ktorzy nic nie potrafia i zamiast zrobic cos samemu wola dzwonic po kolegach " " i prosic o pomoc. Zenada nooo i takie miernoty maja oczywiscie partnerow,partnerki- ciekawe jak to sie ma do tego ze kobiety szukaja tych zaradnych co zapewnia dobrobyt i bezpieczenstwo LOL.

No ale ja jestem dziwny i mi wszystko teraz wolno , jebac cala reszte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy dokladnie tam jak mowisz,zgadzam sie z Toba w 100%

 

-- 14 cze 2015, 11:46 --

 

Tylko jak za 1200 zl w Polsce miec wlasne mieszkanie I jeszcze oplacic rachunki,jeszcze cos zjesc ?

 

-- 14 cze 2015, 11:48 --

 

Trzeba byc skurwesynem zeby sie wybic w polsce,ze zwyklego szarego robola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk, jestem jaki jestem, a moja matka mi mowi ze swiata nie zmienie. Natomiast mam zasady ktorych sie trzymam od 10 lat i stanowcze nie dla wazeliniarstwa. Mowie, ze wole suchy chleb jesc i chodzic na piechote w jednych spodniach niz sie sprzedac za pare funtow. Strasznie ciezko spotkac kogos fajnego na emigracji. Wszyscy sie tu zmieniaja nie do poznania, albo wychodzi z nich prawdziwe oblicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk, jestem jaki jestem, a moja matka mi mowi ze swiata nie zmienie. Natomiast mam zasady ktorych sie trzymam od 10 lat i stanowcze nie dla wazeliniarstwa. Mowie, ze wole suchy chleb jesc i chodzic na piechote w jednych spodniach niz sie sprzedac za pare funtow. Strasznie ciezko spotkac kogos fajnego na emigracji. Wszyscy sie tu zmieniaja nie do poznania, albo wychodzi z nich prawdziwe oblicze.

 

Jestes gość,zeby bylo wiecej takich ludzi jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam dobre serducho i swoje zasady, których nie lamie, podobnie jak nowy, zero zdrady jakiejkolwiek, to samo z lizustwem, mam wyjebane po prostu i zawsze robie tak ja chce, a nie jak ktos chce, ale kiedys bylem za dobry i zawsze zle na tym wychodzilem, bo pomagalem wszystkim, kurwa jaki ja bylem glupi, a jak ja potrzebowalem pomocy, to nikt mi kurwa nie pomógl, tylko rodzice, szczególnie matka, no i moze jeden mój kumpel któremu uratowalem w sumie 2 razy zycie tak doslownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam dobre serducho i swoje zasady, których nie lamie, podobnie jak nowy, zero zdrady jakiejkolwiek, to samo z lizustwem, mam wyjebane po prostu i zawsze robie tak ja chce, a nie jak ktos chce, ale kiedys bylem za dobry i zawsze zle na tym wychodzilem, bo pomagalem wszystkim, /cenzura/ jaki ja bylem glupi, a jak ja potrzebowalem pomocy, to nikt mi /cenzura/ nie pomógl, tylko rodzice, szczególnie matka, no i moze jeden mój kumpel któremu uratowalem w sumie 2 razy zycie tak doslownie.

Dokladnie tak samo mam, stad mam taka niechec do ludzi, a szkoda bo ludzie mogli duzo zyskac dzieki mnie.

ps- jeszcze 6 godzin i do domu , 3 dni wolnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się dziś czuję, chyba pójście jutro do pracy mnie jakoś zrstresowalo albo to skutki uboczne. Jakas taka dętka jestem, ale wyjście do marketu na plus. Myślalam, że będzie gorzej, ale stres się nie zwiększył.

 

-- N cze 14, 2015 1:35 pm --

 

Nawet mdłości jakoś sobie poszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez pewnie stresujesz sie Praca dlatego,ten lek ma to do siebie ze dlugo sie rozkreca,ja dzisiaj jakis senny jestem.

 

-- 14 cze 2015, 15:03 --

 

Panowie ja bylem taki Sam,zbyt dobry,za bardzo poblazliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos odczucie "odrealnienia" po tym leku?

Wczoraj mialam straszne leki, wziełam rano alpra 05, potem przed snem 0,5 i jak obudziłam sie w nocy to chyba 0,25, bo sie straznie bałam.

Rano było dobrze, a potem około 12 wziełam wenle+alpra 0,25.

Wczoraj bardzo bałam sie, ze zwiariuje, a dzisiaj sie czuje tak jakbym zwariowowała, lek minął.

Czuje sie jak w powaznej pychozie albo moze to uczucie nacpania? w sumie nigdy nic nie cpalam, wiec nie wiem.

 

Zastanawial sie czy to od wenli czy przedobrzyłam z alpra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos odczucie "odrealnienia" po tym leku?

Wczoraj mialam straszne leki, wziełam rano alpra 05, potem przed snem 0,5 i jak obudziłam sie w nocy to chyba 0,25, bo sie straznie bałam.

Rano było dobrze, a potem około 12 wziełam wenle+alpra 0,25.

Wczoraj bardzo bałam sie, ze zwiariuje, a dzisiaj sie czuje tak jakbym zwariowowała, lek minął.

Czuje sie jak w powaznej pychozie albo moze to uczucie nacpania? w sumie nigdy nic nie cpalam, wiec nie wiem.

 

Zastanawial sie czy to od wenli czy przedobrzyłam z alpra.

 

Mialem kiedys odrealnienie po wenli, spokojnie minie, postaraj sie nie nakrecac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×