Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zatrzymać czas?


ekstraktzaloesu

Rekomendowane odpowiedzi

ekstraktzaloesu napisał(a):

Arasha napisał(a):

Z tym ogólnie jestem w stanie się zgodzić, ale jak praktyka pokazuje różnie to z tym przyciąganiem wygląda... nie wszystko jest czarne lub białe.

Źle mnie zrozumiałaś. Wiadomo, że aby coś z kimś stworzyć, potrzebne są różnego rodzaju działania. Ja miałem na myśli zwykły pociąg samca do samicy i na odwrót. Jak facet będzie w szczęśliwym związku z kobietą, ale zobaczy inną atrakcyjną kobietę, to jego ciało nie pozostanie na ten widok obojętne. Tak działa natura.

 

Wiem i to właśnie nie jest dla mnie fajne

Czyli boisz się, że jak ktoś będzie z Tobą, to mimo to będzie również pożądał inne kobiety. Natury nie oszukasz, ale nie wszyscy faceci są tacy sami. Jeżeli trafisz na kogoś naprawdę wartościowego, komu będzie na Tobie zależało, to żadna inna kobieta nie będzie w stanie zawrócić mu w głowie, bo będzie potrafił trzymać swoje żądze na wodzy. Tylko dla Ciebie.

 

może trochę mnie to dziwiło ( i w sumie dziwi na co dzień ), że tak to ludzi jara
Wiesz, można powiedzieć tak o wszystkim i dziwić się, że kogoś jara na przykład dobre jedzenie, sporty ekstremalne itp. Jest to po prostu jedna z rozrywek, a przy tym rzeczy w jakimś sensie koniecznych dla zachowania pewnej równowagi w funkcjonowaniu naszego organizmu.

 

A nastrojowa muzyka to wiadomo... efekt specjalny, rzekłabym marketingowy wręcz
Filmy często pokazują nieprawdę, ale robienie różnych rzeczy przy dobrej muzyce naprawdę potrafi być przyjemne i potęgować doznania ;)

 

Nie wiem. Może masz rację, ale wolę nie spróbować i żałować niż spróbować i się rozczarować
A dlaczego od razu zakładasz, że miałabyś się rozczarować? Zazwyczaj ludzie myślą odwrotnie - że jeżeli spróbują, to nic nie stracą, a mogą tylko zyskać.

 

Raczej sporo osób daje mi odczuć, że ich wkurzam, ale życzliwi też są, przyznaję
Sporo osób tutaj ma problemy ze sobą (poza tymi oczywiście, które przywiodły ich na to forum), których dla własnej wygody starają się w sobie nie zauważać, albo po prostu nie są ich świadomi. Ale na szczęście są też normalni ludzie.

 

ekstraktzaloesu napisał(a):

Jeśli zaś chodzi o kontakty bardziej romantyczne, to jak w ogóle coś takiego sobie wyobrażasz w swojej sytuacji?

 

Że spotkam jakiegoś niezainteresowanego seksem prawiczka po 30, bez doświadczeń z kobietami, który dopiero poznaje świat ( bo dotychczas zajmował się czym innym ) i tak sobie będziemy poznawali wspólnie ( bez podtekstów! )

Masz naprawdę wybujałą wyobraźnię :D Nie sądzę, by jakikolwiek prawiczek szukał dziewczyny po to, by nie móc uprawiać z nią seksu :D A skoro tak, to czy koniecznie musi to być facet? Z koleżanką też można wspólnie poznawać świat. A przy tym sporo już o sobie nawzajem wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz naprawdę wybujałą wyobraźnię :D

A co mi pozostało :mrgreen: ?

 

Nie sądzę, by jakikolwiek prawiczek szukał dziewczyny po to, by nie móc uprawiać z nią seksu :D

Bo to musi być wyjątkowy prawiczek :mhm:

 

A skoro tak, to czy koniecznie musi to być facet? Z koleżanką też można wspólnie poznawać świat. A przy tym sporo już o sobie nawzajem wiedzieć.

Co do kobiet, to owszem koleżanki można mieć, ale na dłuższą metę baby mnie wkurzają :pirate: Zresztą skoro to miałby być związek, to ja homo na pewno nie jestem 8) To, że nie odczuwam pociągu i mnie pewne rzeczy gorszą, nie znaczy, że np. nie miałabym ochoty przebywam w męskim towarzystwie ;)

 

ekstraktzaloesu musisz popracować nad cytowaniami, bo póki co wygląda to tak, jakbyś cytował wyłącznie fragment czyjejś wypowiedzi, a w środku jest jeszcze fragment Twojej własnej, co już nie jest wyróżnione. I przez to mogą wychodzić pewne przekłamania, bo to trochę tak jakbyś swoje własne słowa wkładał w czyjeś usta ( a raczej klawiaturę :mrgreen: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak zatrzymać ale wiem jak go wydluuuuuuuuużżżżżżżyyyyćććććć

 

że 1 godzina bedzie trwac wieki... brzmi pięknie? proszę bardzo:

wystarczy zazyc 900mg magicznego dekstrometorfanu pod postacia leku na kaszel o nazwie "acodin" (2 opakowania gdyż w jednym mieści się 450mg)

przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak zatrzymać ale wiem jak go wydluuuuuuuuużżżżżżżyyyyćććććć

 

że 1 godzina bedzie trwac wieki... brzmi pięknie? proszę bardzo:

wystarczy zazyc 900mg magicznego dekstrometorfanu pod postacia leku na kaszel o nazwie "acodin" (2 opakowania gdyż w jednym mieści się 450mg)

przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

 

Męcząca faza, nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×