Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

Haha. Dobry pomysł mi podsunąłeś. :D

Nie pomyślałem o tym.

 

Miała to być baza danych, która pomogłaby mi w sensownym uczeniu się informatyki. Do tej pory brałem byle jaki tekst, czytałem i próbowałem zapamiętać. Ale to dość chaotyczna metoda. Brzydziłem się jakimiś pomocami naukowymi, chciałem wszystko w głowie opanować, ale się tak nie da. :(

Teraz wkuwam tylko najbardziej potrzebne rzeczy. Długo by gadać. No i dodaję do tego więcej praktyki, będę robił różne ćwiczenia, testy, itd.

 

A za listę się biorę potem, bo włącza mi się alarm przed prokrastynacją. Wiesz, tydzień się przygotowujesz, a uczysz się jeden dzień. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale za programowanie na razie się nie biorę. Jeszcze bym się nauczył i bym musiał pracować w korporacji. :D

Bardziej mnie interesują sprawy sprzętu. Z tym, że poza jakimś serwisowanie, składaniem komputerów to wiedza o podstawach konstrukcji się nie przydaje. W AMD mnie nie zatrudnią, żebym im nowy procesor projektował. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że beniosław sreiewski jest już u szczytu kariery w jednym z banków wall street, bo jeśli ślimta gdzieś w dupie na raki innego wymiaru, to... beniu? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm założę sektę i ogłoszę się guru, jolantka będzie pisać o mnie wiersze i okradać apteki z benzosów, hobbi będzie odpowiadał za wykwintne trunki i łapanie dziewic po zmroku, buka wykopie naszą melinę pod ziemią i będzie kucharzem, ja będę leżał na kanapie i pilnował żeby nic się nie zjebauo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze Cię widzieć całego i zdrowego ziom, wybudowałam Ci już pogodzona z Twoją śmiercią pomnik trwalszy niż ze spiżu podczas jednej z wizyt w sraczyku:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo już leżałem na brzuchu i śliniłem dywan, ale teraz jako guru chcę być nieśmiertelny, popiersie me ulepiłaś więc w nagrodę będziesz jolantko druga do sukcesji w razie gdybym stracił głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×