Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

blah czemu jesteś oznaczona jako offline a piszesz co 5 minut?\

To takie czary-mary ;). Wystarczy sobie ustawić w Panelu użytkownika w opcjach forum, żeby użytkownik był ukryty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, wszystko zależy od tego jak "głeboka" ma to być znajomość. Jeśli to zwykłe koleżeństwo, to faktycznie - czasem lepiej spotkać się na mieście, żeby nie zapraszać d odomu ale jesli głebsza znajomośc, to wtedy lepiej bez owijania w bawełnę. Jeśli ktoś ma jakieś "ale" do wystroju wnętrza w domu, który dekorował ktoś inny niz Ty albo do kota, to sorry ale ja bym od razu taką osobę z buta potraktowała ;).

 

cyklopka, oj tam bibeloty i gruby kot... ;) Przecież nie zabierasz kolegi na tour po swoim mieszkaniu, każdy bierze poprawkę, że to nie Twoja miejscówka.

 

No już prostuję, sytuacja taka, że ja z tym kolegą ślubu nie planuję, ale przyszedł mi coś odnieść, co pożyczył, to na herbatę wpuściłam. A miejscówki chwilowo innej nie mam. Natomiast faktem złapaliśmy ostatnio lepszy kontakt. No kolega, jakby to powiedzieć, tylko i aż :smile:

 

A z Sary się wszyscy śmieją. I jeszcze chyba nie było osoby, która by weszła do nas i nie lampiła po ścianach i komodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×