Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, a dlaczego nie zażywasz żadnych lekarstw?

 

:papa: , przepuściłem dziś na pasach śliczną kobietę, bardzo podobną do Whitney Houston z jej najlepszych lat. :105: No, to tyle dobrego, że sobie popatrzyłem chociaż. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, bo nie moge , multum przeszlam antydepresiakow i po wszystkich mnie uboki powalaly bo moje uboki nie mijaja po dwoch tygodniach , one nie mijaja wcale , lekarka uznala ze jestem w grupce osob ktore nie moga brac takich lekarstw a komibinacji za te dwa lata choroby mialam mnostwo.

 

Ide , musze sie wylatac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ogolnie to choruje prawie 20 po smierci mamy mialam 1 epizod trwal rok ponad , terapia , hydra i betabloker mnie na noigi postawilya pozniej praca:) , no i mialam prawie 18 lat spokoju.

Mobing w pracy plus to ze tracilam przytomnosc i mialamz awroty od szyjngo wpedzily mnie w eipizd drugi ktory trwa dwa lata i dwa miesiace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Piękne słoneczko! Rano z psem wyszłam z przyzwyczajenia w puchówce, ale na terapię szybciutko się przebrałam. Oficjalnie dziś puchówkę wieszam głęboko w szafie, o!

Oczy mnie pieką jak cholera - nie wiem, alergia, czy za słabe już okulary... :bezradny:

Wpadłam w ekstatyczną telepawkę, bo udało mi się dostac bilety do teatru na jutro, na gościnny występ Narodowego z Gajosem w roli głównej. :105: Tak mi ostatnio brakowało kulturalnej rozrywki, słabo się u nas dzieje poza sezonem, a tu proszę, mówisz -masz. Tylko żeby mnie lęki nie zeżarły.... :zonk:

A na 17- tą idę do dentysty robic 2 zęby... Cholery tam dostanę, dobrze, że moja aktualna dentystka jest sprawna i szybka. Żal, że to nie koniec przygód stomatologicznych, bo jeszcze mam 2 inne zęby do zrobienia. Ale dawkuję sobie tą "przyjemnośc", jeśli nie boli, jedna wizyta na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam od dentysty. Czekam na chłopaków coby jakieś jedzenie zrobic, choc ja już nie głodna, bo w nagrodę kupiłam sobie ptysia z bitą śmietaną... :hide:

Bolą mnie teraz wszystkie zęby, głowa, kark i jeszcze nie wiadomo co z tym jednym zębem będzie, bo cholernik na granicy kanałowego. Mam czekac i obserwowac. Boszsz... Dlaczego niektórzy mają kilka plomb, a ja latam do dentysty jak kot z pęcherzem całe życie? Ale twardo umówiłam się na połowę maja na kolejne bliskie spotkanie z wiertarą.

 

mirunia, jestem w ekstazie nerwowej przez ten teatr, mam nadzieję, że jutro nie nawalę... Czytałam, że dziś lepszy dzień miałaś, eh ta nasza huśtawka.

 

platek rozy, Zmęczyły Cię kije? To chyba dobrze, trochę endorfinek naprodukowałaś. :great: Teraz na spokojnie możesz przemyślec , co Ci T. powiedziała. Ja też to przemyślę, bo to dotyczy większości z nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, ja jakos zapal stracilam do pisania i zwierzania sie , skoro jestem unikajaca i tak pograzona we wlasnej chorobie ze musze o niej opowiadac to nie ma dla mnie nadziei widac.

Po prostu ja czuje potrzebe powoedzenia osobom ktore beda w moim zyciu na dluzej a i dentystka jest i fryzjkerka tez jest bo chodze do jednej ,o tym ze cierpie wlasnie na takie cos bo nie zniose znow jak z ust ciotki czy pierwszej w tym epizodzie psycholozki ktora po paru sesjach ze mnie zrezygnowala bo moje telapawki i pobudzenie psychoruchowe ja przerazalo a ciotka stwierdzila ze w ataku paniki wygladam jak nienormalna chociaz chyba wygladam zwyczajnie no ale moze ludzie z boku widza to inaczej, wiec chcialam zaoszczedzic sobie tego typu zachowan od ludzi postronnych ale jednak w moim zyciu obecnych na jakis czas.

I i do dentystki chodze , do fryzjerki tez , nie unikam tego, pracy tez szukam i jak tylko sie nadarzyla okazja zarobku i pilnowania Madzi od razu ja podjelam. jasne ze sie martwie jak sobie poradze w pracy na caly etat z masa ludzi ze szefem ale to wynik takich a nie innych przezyc w ostatniej.

I tyle , tak podchodze ale zyje , funkcjonuje nie leze , nie gnije nie ma sie mna kto opiekowac . jestem zdana na siebie i sobie radze na swoj sposob ale chyba nie najgorzej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden na atak lyknie tablete a ja musze miec w okol siebie chwile spokoju zebym mogla poodychac gleboko i sie uspokoic sama. Wiec nie wiem czy to takie dziwne ze uprzedzam kogos z kim mam wiecej doc zynienia ze moze zaistniec taka sytuacja i zeby sie nie wystraszyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, moim zdaniem bardzo dobrze robisz. Usilne ukrywanie lęków przed kimś, kogo już znamy, prowadzi tylko do zwiększenia własnego stresu. A wtedy zaczyna się błędne koło nakręcającej się spirali lęku antycypacyjnego. Jeśli Ci to pomaga, a wygląda na to, że świetnie sobie radzisz życiowo, to tylko Ci przyklasnąć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, no wlasnie mi to pomaga.Nie mowie ludziom nowo poznanym ani takim ktorzy sa w moim zyciu na chwile ale komus kto bedzie w nim obecny na jakis czas mowie bo mam dosc sluchania ze sie dziwnie zachowuje .A tak przynajmniej moje dziwne zachowanie bedzie zrozumiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachowanie instruktora na strzelnicy zaskoczyło mnie do bólu.jak tylko mnie zobaczył podszedł do mnie i przytulił mnie.na powitanie.tak przy wszystkich strzelaczach.udałem że tego nie widziałem.nie jestem w nastroju dawać się dotykać czyimiś zarażonymi zwłokami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×