Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.


Cressendo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Cressendo. Czytałam to forum, ale bałam się pisać...

 

Jaka jestem? Dziwna. Zupełnie inna niż inni...

Mam niestwierdzoną nerwicę natręctw. Lęk przed życiem; przed zwykłymi czynnościami, takimi jak chodzenie spać, budzenie się, jedzenie też nie są mi obce. To wszystko mnie wykańcza, wciąż jestem zmęczona, nie mogę oddychać, coraz częstsze są stany depresyjne. Czasem mam ochotę po prostu krzyczeć, płakać, umrzeć.. Nie wiem, jak wytrzymują to moi rodzice i rodzeństwo. Bez przerwy się z nimi kłócę; często zamykam się w łazience i nie wychodzę przez kilka godzin, patrząc w lustro na zapłakaną twarz. Wśród znajomych staram się udawać, że jest ok, lecz to coraz trudniejsze. Nie umiem z tym walczyć, ale nie potrafię też zgłosić się po pomoc.

 

Wiem, nawet się porządnie nie przedstawiłam.. Ale co miałam napisać? Że kocham życie, literaturę i gitarę? Nie. Nie umiem tak po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cressendo, miło Cię poznać. Nie myśl o sobie w kategoriach inna bo właściwie co to jest normalne a co inne :?: Niepotrzebnie się dołujesz klasyfikując się jako gorsza bo inna - bo inne wcale tego automatycznie nie oznacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×