Skocz do zawartości
Nerwica.com

Promyk słońca


w_strone_slonca

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) Jestem na forum po bardzo długiej nieobecności, chciałam napisać że terapia przyniosła rezultaty. Byłam bardzo zaparta, w tej chwili mija półtorej roku odkąd zaczęłam chodzić, wcześniej miałam jedną nieudaną 9-miesięczną próbę. Zachęcam Was wszystkich do tego by się nie poddawać. Idąc na terapię cierpiałam na silne zaburzenia lękowe które doprowadziły do pierwszych zmian osobowościowych. W tej chwili odżywam, mam znajomych, zmieniłam pracę, uśmiecham się. Lęk przed obcowaniem z innymi ustępuje. Od jakiś paru miesięcy nie miałam ani jednego poważniejszego dołka. Bądźcie cierpliwi. Terapia, jeśli dobrze prowadzona, przyniesie rezultaty. Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Ka_Po wiem, jak to brzmi w sytuacji ludzi chorujących na nerwice i depresje, ale może potrzeba trochę więcej czasu. Trza czasem zacisnąć zęby (można też kierować się cnotami teologalnymi, które masz tak demonstracyjnie wypisane pod treścią posta :>) mówię Ci to, bo sam mam problemy z wyleczeniem swoich dolegliwości i podobnie jak u Ciebie, niewiele skutkuje. Ale trzeba mieć siłę, by wygrać z tym... i co dzień dawać sobie ostatnią szansę, aż w końcu któraś poskutkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×