Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, kiedyś miałam skórzane spodnie, długo szukane, ale musiałam się ich pozbyć, bo złe wspomnienia :(

Koszulę dżinsową z kraciastymi wstawkami mam.

Teraz myślę nad koszulo-sukienką :)

 

-- 05 mar 2015, 21:14 --

 

Głupi ci rodzice, ściszają czołówkę i napisy końcowe, a powinni cały odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, na obcasach polecialam :mhm::mhm:

A to ja chyba kojarze te kiecuszki , takie wpaseczki????

cyklopka, to spodniczka gites :105: uwielbiam takie .

A takie sukieneczki ala flanelowe tez mi sie niektore podobuja :) tylko cenowo to juz mniej.

Slonce terapetka zawsze powtarza zeby wyciagac z dnia ile sie da i te chwile pozniej kolekcjonowac.

 

mirunia, Kochana :******** czesc , dzis widze nienajgorzej?:)

 

JERZY1962, Jerzyku :******** jak ucho? Jak samopoczucie ogolne????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, osobno klej, a rzęsy takie klasyczne. Podobały mi się piórkowe, ale nie chciałam przeginać na sam początek, poza tym wolałabym prawdziwe pióra, a to mogę zrobić sama mając klej. Koleżanka co studiuje biologię mówiła, że się na pewno czymś strasznym zarażę, jak sobie coś podniesionego z ulicy wsadzę do oka, ale cóż, życie na krawędzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, też widziałam naturalne piórka w sklepie hobbystycznym u nas. Ale i tak końcówki bym spirytem zalała...

 

comatom, Taki jesteś, to dla Ciebie - dobranoc pchły na noc , karaluchy pod poduchy, o! :D

 

Idę lulu, mam nadzieję wreszcie się wyspac i zregenerowac, czego i Wam życzę! Pa!

 

platek rozy, mirunia, Kolorowych snów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłam te sztuczne rzęsy

Ja mam to szczęście że naturalnie mam długie rzęsy. Jedyne co mam w sobie atrakcyjnego.

 

Kurde, nic mi się nie chce. Brzuchu burczy a nie chce mi się nawet zwlec z łóżka i przygotować śniadanie, a przed śniadanie sprawdzić wagę. Tak jest bez przerwy, że do wszystkiego muszę się zmuszać.

 

Dzień dobry

U mnie śnieg i słońce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, :papa:

u mnie z rana delikatnie śnieżek i ciagle słońce. Dobrze ze kupiła jeszcze zimowy płyn do spryskiwaczy ;)

Ja tez mam naturalnie długie rzęsy, do tego nosze okulary wiec długie, doklejone by mi wręcz przeszkadzały ;)

Ja od rana dziś nerwowo :( Najgorzej ze jutro tez musze isc do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana :********* lapki to mnie nawet w nocy bolaly :shock: oduczylam sie obcasikow :bezradny: Dzis juz lepiej na szczescie :)

Zadowolona jestem z wczorajszego dzionka :uklon::smile: A TY jak dzis samopoczucie?

Ja sniadanie zajadalm , maziam oczka i pedze do Madzi za chwile.

 

cyklopka, :********widzialam kiedys w jakiejs pasmanterii na Starowislnej a moja siostra kupowala do kolczykow w sklepie internetowym z polfabrykatami i grosze placila za paczke piorek.

Bywaja tez w kwiaciarniach.

 

 

Witajcie Wszyscy :******** :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, Infinity, hej

 

Mi rzesy polecialy po tanim tuszu (oblepiał strasznie i cięzko było się dziada pozbyć) :hide: I teraz zapuszczam hahaha. Teraz juz i taklepiej wyglądają.. Zastanawialam sie nad RevitaLashem ale on ma w składzie lek na jaskre :hide: i boję sie go uzywać.

 

Zostałam ciocią Oleńki :yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:

---------------------------------

 

Czekam jak na szpilkach na przesylke z Douglasa bo torby MK rzucili :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, fajnie ze wpadłaś tu do nas :**** Enii, gratulki ciociu ;)

ja nie mam siły, teraz siedzę i płaczę, :( od wczoraj dopadł mnie brak sił i się chyba temu poddałam, bo beczę, siedzę od wczoraj w piżamie ale to dlatego ze fizycznie czułam się jakby mnie choróbsko brało :roll:

jeszcze @, najchętniej przeleżałabym, na niedziele musze cos zrobić dla gości niedobrze mi się robi jak pomyślę o tej terapii od pon. i w ogóle o ludziach :hide::silence:

nie palę od wczoraj może to też ma wpływ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, Enii, amelia83, :***

 

Byłam na spacerze. Jedna runda z bliźniakami, druga z Zuziulą. Jestem zmęczona. Najbardziej mnie jednak niepokoją zawroty głowy. Nie są zbytnio uciążliwe, ale bardziej niepokojące bo to u mnie nowość. Boli mnie głowa, mam podwyższoną temperaturę i @. Oby to były jedyne powody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×