Skocz do zawartości
Nerwica.com

poddaję się??


bedewere

Rekomendowane odpowiedzi

jak cudownie być barankiem i spiewać sobie rankiem bebebebeb beeeeeeeeee kopytka niosą mnie :P

 

---- EDIT ----

 

ja zato przechodze okres buntu, nie godze sie na to co sie zemną dzieje ooo nie nie nieeeeee nie bedzie tak, chcem miec piękną przyszłość, żyć normalnie byc normalnym człowiekiem silnym psychicznie na tyle by sie nauczyć cieszyc a kiedy trzeba nauczyc płakac.. teraz jest takie nico ani to ani pstro, tylko ciągłe dziwne uczucia, jakby wariactwo...szok, to tego sie tylko boje inne mnie nie obchodzi to jest moj jedyny lęk :(

 

---- EDIT ----

 

Aga ty to blaszka masz szczescie, ja niby jestem niezalezna finansowo ale na takie luksusy jak błotko mnie nie stać..shietes fackes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olać ciepłym moczem za godz bede w domu wezme swego faceta mhmmmmm i mi przejdze dostane buśki w czułko i odrazu odzyje :-)

 

to jest dlamnie wazne ze go mam wiesz, nie chcem nawet myslec co by zemna sie stalo...

aaaaaaaaaaa :-)

 

---- EDIT ----

 

różowy słoń :-)

ommmmmmmmmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy sie czuje osamotniona, tak szczeze to nie dokońca, pogubilam sie troche to dlatego, bez niego jestem samotna w tłume, żartuje z ludźmi usmiecham sie nikt by nie powiedział ze zemną cos jest nie tak, przy Michale moge być smutna i szczeze wesoła..ehhhh

różowy słoń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga a co ci psycholog mowi?

że czujesz sie lepiej

 

---- EDIT ----

 

phi...eheheheheheh bo my jestesmy troche inne. Ty walczysz i Ja walcze, nie mamy jakiegos pewnego sposobu, ja pisze bo mi jest lepiej tak, nie mysle juz potem o tym, a ty to wogle jestes strong women, moze inni wola sie bac niz myslec " dlaczego ja sie tak czuje" nie wiem sama :]

 

---- EDIT ----

 

przez tą depresje zrobilam troche zaleglosci w pracy wiec je teraz odrabiam.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no nic potem bedzie kolacja po kolacji mhhhmmmmmm mhmmmmmmm i weeekeeeeeeend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehheheh a to pytanie,śmieje sie z nią do łez ona jest troche teges no wiesz jak to wszyscy lekarze hehhe..

No co mi mówi popiera mnie we wszystkim to zalezy o czym gadamy pierwsze co wybiła mi z bani moje shizy ,ze jestem chora hipnozy i takie bajery i potwierdziła wszystkimi badaniami dzis miałam ostatnie komputerowe badanie bani :lol: mysle ze bedzie ok.

Ona jest jak wróżka taka fajna no...

Jak masz pytanie to napisz,a ja jej zapytam :mrgreen:

 

---- EDIT ----

 

nom fajnie odrabiasz na forum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wale spytaj sie jej prosze:

 

tylko uwazaj i sie nie smiej zemnie

 

czasami mam wrazenie ze cos widze takie to takie uczucie jakby snieg padal, nie przeraza mnie to bo nauczylam sie ignorowac, troche sie tego boje bo tak to lepiej sie czuje ja nie wiem jak to okreslic bo nie widze nic ale, takie mtoczki mam przed oczami, widze wlasne zesy i plamki na oczach jakby pantofelki...mam to najczesciej wieczorem nasila sie bardziej bo jestem zmeczona zrana prawie tego nie ma

 

---- EDIT ----

 

wiesz ze nawet widze jak kuz frunie..taka jestem przewrazliwiona..

 

Aga ja sie ciagle boje shizofreni

 

---- EDIT ----

 

kochana wiesz ile ja potrafie rzeczy robic naraz szoookkk, jedna reką pisze drogą pracuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mroczki jakby cos sie poruszalo nie wiem na ile to prawda na ile to shiza jest

 

mam dylemat bo nie wiem czy zmieniac psycholog, ta zna moja historie od poczatku od pierwszego ataku, ale jak do niej zachodze to sie mnie pyta ciagle " to co tam pani Aniu słychać" i ja sobei mysle no k... źle jest nie wiem sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×