Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, to ja ide szukać wędki co by go złapać :)

 

Naleśniczku to dobrze... się powodzi :mrgreen:

 

 

a ja żrem i żrem i chuda dalej jestem (dzisiaj stwierdziłam, że mam tasiemca...hahaha)

 

a tak btw... bo perliczka perliczką... a tu do niej dodałam tylko 100ml wina... a reszta została :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, coś mi się wydaje, że długo myśleć nie będziesz ;) .

 

Ja się cieszę że przytyłem, ale teraz nie mam żadnej sensownej wymówki żeby nie ćwiczyć. Zawsze trzymałem się zasady "najpierw masa, potem rzeźba", skoro masy brak to nie ma po co hantlami machać. A tu taki uj :lol: .

 

W zeszłym tygodniu sobie ławeczkę i dodatkowe obciążenia do hantli z Decathlona przywiozłem. I macham jak najęty :pirate: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, no nie będę (chociaz to białe a ja za białym nieprzepadam)

 

 

Hehe... no tak. Davin mi tez ostatnio powiedział (jak mu powiedziałam, że przytył) że najpierw masa później rzeźba...hahaha :mrgreen:

 

o!!! to niedługo pokażesz nam swój kaloryferek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, he he jak na razie to pozbyłem się dwóch kaloryferków po bokach klatki piersiowej (żeberka mi wystawały jak sierocie z Somalii). Póki co jest zajebiaszcza oponka i słoniowa dupa. Miesiąc temu pierwszy raz zdarzyło mi się, że mi gacie na dupie strzeliły jak się schylałem :pirate: .

 

Tak w ogóle to muszę sobie jakieś foty znaleźć i się do konkursu na mistera dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×