Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam siły


wel2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dostałam się na oddział 7F... i opadłam z sił.

 

Mam takie coś że bardzo dużo piszę w ciągu dnia. No ale tu nie będę pisać bo to zbyt osobiste.

 

Szkoda że nie można zasnąć i obudzić się w innym świecie.

 

Na zewnątrz czeka znów krwiożercze życie trzeba się będzie tym razem lepiej dostosować jeśli to w ogóle możliwe. Lub znaleźć jakąś jaskinie marzeń i w niej przesypiać.

 

Gdyby nie dręczyła mnie tępota może cokolwiek miało by sens.

czemu nie można wyrwać sobie serca i odłożyć na chwilę i pójść w świat bez niego.

świat mnie ze wszystkiego rozlicza.

zanurzyć się w ciepłej szczęśliwości bym chciała.

dużo rzeczy bym chciała.. a tylko mogę na to patrzeć jak przez szybę na cukierki.

 

wskoczyć do wozu i pojechać w góry. usiąść na ciepłej łące. na kolorowej pachnącej. zastygnąć pod błękitnym niebem. poczuć się szczęśliwa.

i być gotowa na kolejną przygodę, wyprawę. może nad morze, może w wyższe góry, może do ruin starożytnej cywilizacji, może pod palmy w tropiki, a może w samo centrum metropolii,...

słodkie życie w niebycie. oby mi było dane śnić nieprzerwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już mi to piękno przeszło :P

aktualnie mi się nudzi. jestem wypalona. nie wierzę w siebie dogłębnie.

generalnie ostatnimi czasy miałam stałe zajęcie, ale wbił mi dziś ktoś klina w to miejsce. I sobie myślę, żeby starać się wysyłać tylko dobrą energię, nie przeciążać osoby która mi pomaga.

I co ja mam innego robić :(

pisać książkę ? nie ma o czym. o nudzie ?

Film są nudne, książki się nie da czytać.

Pisanie do tej osoby było niemal całym moim życiem. Moim życiem emocjonalnym, moją refleksją, moim usiłowaniem, moim przemyśleniem, moją chęcią do zmiany.

a ktoś dziś podsumował to okropnie i nie wiem czy to tylko punkt widzenia tej jednej osoby, która przecież daleka jest od mojego życia.

Przecież jak się czuje coś pięknego to, to jest piękne to, to nie może być jakimś "rynsztokiem".

Jeśli czuje się coś pięknego to powinno się zaufać sobie i uwierzyć że tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałam na PW

ale wiadomość znalazła się w folderze "do wysłania" więc nie wiem czy doszła do Ciebie czy utknęła u mnie ?

 

Wiadomość zostaje wysłana, lecz widnieje w folderze "do wysłania" dopóki odbiorca jej nie otworzy. Też miałam z tym mały problem ale ktoś mi wyjaśnił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×