Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Fizli, nie wiem, czemu Ty się tak umniejszasz, chłopie, jesteś mega gość, wrażliwy, słuchający fajnej muzy, z zaje**** pasją, w dodatku ogarniający gotowanie. No cud miód! Nie każdy musi być Einsteinem, każdy jest inny i jedyny w swoim rodzaju :) Jakbyś był Einsteinem to byś musiał całe dnie spędzać z mądralami, a tak to możesz pogadać z fajnymi dziewczynami na forum, hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny wlasnie wymyslilem swoje ogloszenie matrymonialne :-)

Wiek:21 lat

Charakter: on sam nie wie raczej przyjazny lecz smutny i zakumpluksiuny

Uzywki: nikotyna kofeina

Hobby: zwierzeta, gry, muzyka, relaks spokoj

Jak go zmusic do czegos: podejdz przytul i powiedz co chcesz

Jak go obslugiwac: poic kawa, dac raz na jakis czas pograc, nie zabraniac zwierzat, tulic i calowac

Inne umiejetnosci: gotuje, zlota raczka

 

Hahaha troche zartow na koniec dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie wieczorem :mrgreen:

 

się pochwalę, że się poczułam dzisiaj mądra na zajęciach, bo nie dość, że 2 razy mi się udało zabłysnąć wiedzą, to jeszcze kumam o co biega na tych zajęciach (ogólnie mieszanka genetyki, biofizyki itp. ) gdzie 90% grupy ma problem 8) zobaczymy jaka "mondra" będę na zaliczeniu :P

 

a co tam u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że dziś miałam wyjątkowo udany dzień po mimo zmiany planów z grupą, ale jestem zadowolona z faktu, że w ogóle wyszłam z domu, bez większego lęku. Przebrnęłam przymierzalnie w sklepie, których nie znoszę i też też czułam się normalnie, jakbym nigdy nie miała żadnych oporów.

Wspaniale Infinity :great:

 

A mnie udało się jakoś przemęczyć z bólem głowy i nie wziąć Etopiryny ... teraz umyłam łepek i jest lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, też lubię gry i spokój :smile:

 

Dzisiaj -5 z kolokwium z psychologii i 4 na semestr. Na piątkę się nie starałam, bo to takie piptu-pitu. I zadania domowego nie zrobiłam, trzeba było narysować i opisać relacje u siebie w rodzinie. Stwierdziłam, że nie jestem u niego na terapii.

 

Proszę pana, to jest tatuś (60), to jest mamusia (58), to jest biały kotek (15), to jest czarny kotek (9), a tu jeszcze sztuczny kotek i fikus Sebastian. Najlepsze relacje mam ze sztucznym kotkiem, bo się dużo uśmiecha, a fikus też spoko, umie słuchać. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×